Dorota Szelągowska nie popisała się u Kuby Wojewódzkiego? Po najnowszym wywiadzie może sporo stracić w oczach fanów i znajomych

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska będzie jednym z gości wtorkowego wydania programu Kuby Wojewódzkiego. Jak wypadła? Pierwsza recenzja nie brzmi dobrze.

Dorota Szelągowska od wielu lat jest związana z mediami. Chociaż prowadziła takie formaty jak Polskie lato oraz Pytanie na śniadanie, to dopiero dzięki programom o tematyce wnętrzarskiej zdobyła popularność i mnóstwo fanów. W 2014 roku została gospodynią Dorota Was urządzi w TVN Style. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

Szelągowska zdobyła mnóstwo sympatyków, którzy śledzą jej poczynania. Obserwują konta w mediach społecznościowych, a także zapoznają się z wywiadami, których udziela. Mimo iż Dorota bardzo rzadko wypowiada się na tematy związane z życiem prywatnym, to raz na jakiś czas robi wyjątek od tej reguły.

Niedawno zgodziła się porozmawiać z redakcją tygodnika Wysokie Obcasy Praca. Skupiła się na tematach zawodowych. Zdradziła, iż zdarza się, że spędza na planie nawet do 20 godzin w ciągu doby. Próbuje jednak na to nie narzekać. Wie, że nie każdy ma tyle szczęścia co ona:

Nie wszyscy mają tyle szczęścia. A ja mówię, że to lubię i że dużo zarabiam.

Dorota Szelągowska przez wywiad u Kuby Wojewódzkiego straci fanów?

Szelągowska prowadzi konto na Instagramie, gdzie raz na jakiś czas odpowiada na pytania, które nurtują fanów. Jeden z nich wykorzystał okazję i powiedział, że po ostatniej Domówce u Dowborów, w której gwiazda gościła z mamą, jeszcze bardziej ją polubił. Sama zainteresowana nie pozostawiła tego bez reakcji. W odpowiedzi napisała:

To bardzo miłe. Obawiam się jednak, że po wtorkowym @kuba_wojewodzki_official nie będzie mnie już lubił nikt.

Co takiego powiedziała Dorota Szelągowska w programie Wojewódzkiego, że boi się utraty fanów? Na ten moment nie wiadomo. Emisję odcinka z jej udziałem zaplanowano na wtorkowy wieczór.

Wiadomo jednak, że w telewizyjnym show dekoratorka wnętrz pokaże się z zupełnie innej strony… i zarapuje. O tym, jak sobie poradziła, możecie przekonać się, oglądając wideo poniżej.

Będziecie oglądać ten odcinek?


Dorota Szelągowska przez program Kuby Wojewódzkiego straci fanów?

Dorota Szelągowska przez program Kuby Wojewódzkiego straci fanów?

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×