Szukaj

Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa! Pokazała pierwsze zdjęcie na wolności. „Trochę się zarosło”

Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa

Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa

Dorota Szelągowska wyzdrowiała. Gwiazda pokonała koronawirusa. Po dwutygodniowej izolacji wróciła do pracy. Pierwsze zdjęcie z planu Totalnych remontów wywołało wielką radość wśród internautów komentujących najnowszą publikację dekoratorki wnętrz.

Ostatni tydzień października i pierwszy listopada Dorota Szelągowska spędziła w domu. Gwiazda trafiła na przymusową kwarantannę spowodowaną koronawirusem. Wynik jej testu był pozytywny. Jak sama przyznała, chorobą zaraziła się w domu. Przed wirusem SARS-CoV-2 nie uchroniło jej stosowanie się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia. Nie pomogło jej noszenie maseczki ochronnej, przyłbicy i regularne stosowanie płynów dezynfekujących.

Dorota w czasie rekonwalescencji nadrabiała zaległości w relacji z córeczką Wandą. Pomagała jej w tworzeniu baz z puf i koców, a zdjęciami imponujących budowli dzieliła się z fanami. Internauci często wspominali, że trzymają kciuki za swoją ulubienicę i oczekują dobrych wieści na temat jej stanu zdrowia. Wreszcie nastąpił moment, w którym prezenterka mogła przekazać wyczekiwaną przez wielu nowinę.

Dorota Szelągowska pokonała koronawirusa. Pierwsze zdjęcie po kwarantannie

W poniedziałek na profilu Doroty pojawił się komunikat, w którym ogłosiła, że wróciła do pełni sił. Gwiazda pokazała, jak wyglądał jej „pierwszy dzień na wolności”. Prosto z obowiązkowego urlopu wróciła na plan swojego nowego programu Totalne remonty Szelągowskiej (premierowe odcinki w poniedziałki o godz. 21.30).

Podczas przerwy w kręceniu kolejnych scen pstryknęła selfie z przyjaciółmi z pracy, do którego zapozowała uśmiechnięta od ucha do ucha. Oczywiście nie zapomniała o odpowiedniej ochronie, czyli przyłbicy, chroniącej ją przed ewentualną transmisją COVID.

Pierwszy dzień na wolności – powrót do pracy. Zaczynamy remont – napisała Dorota.

Na reakcję ze strony fanów i przyjaciół nie musiała długo czekać. Wielu z nich odetchnęło z ulgą, widząc Szelągowską w pełni sił.

  • Czyli uderzasz ze wzmocnioną siłą… Kobieta w swoim żywiole. Przyjemnego działania.
  • Jak zazdroszczę. Ja zamknięta 3 tydzień z moją szóstką dzieci. Marzę o powrocie do pracy.
  • Ja też wychodzę jutro na wolność. Dużo zdrowia życzę.

Jeden z internautów zwrócił uwagę na fryzurę gwiazdy. Uznał, że „trochę jej się zarosło”:

Ale trochę się zarosło. Widać, że byłaś na kwarantannie – przyznał, kończąc zdanie uśmiechniętą emotikoną zamiast kropki.

My również dołączamy się do życzliwości i życzymy Dorocie oraz wszystkim chorym dużo zdrowia.


Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×