Dorota Szelągowska publicznie zwróciła się do Natalii Kukulskiej. Przełom w relacji? Jeszcze niedawno głośno było o ich konflikcie

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska

Dorota Szelągowska w nowym poście na Instagramie zwróciła się do Natalii Kukulskiej. Skierowała do niej bardzo szczere słowa. Sprawdźcie, co napisała.

Dorota Szelągowska Natalia Kukulska kiedyś nie ukrywały, że darzą się sporą sympatią. Rozmawiały ze sobą na branżowych imprezach, a także spotykały się poza pracą.

Wspomnijmy, że piosenkarka nie tylko przyjaźniła się z dekoratorką wnętrz, ale także z jej byłym mężem, Adamem Sztabą. Właśnie dlatego kolorowa prasa podawała, że panie przez to się pokłóciły. Podobno Natalia i jej mąż podczas drugiego rozwodu Szelągowskiej nie chcieli się opowiedzieć po żadnej ze stron. Dekoratorka wnętrz rzekomo poczuła się dotknięta takim zachowaniem. Dowodem, że nie mogła jej tego wybaczyć miał być fakt, że Dorota nie wzięła udziału w 40. urodzinach Kukulskiej.

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z Natalią Kukulską. Są w konflikcie?

Szelągowska kilka lat temu dosadnie powiedziała, co myśli o spekulacjach na temat konfliktu z Kukulską. W 2018 roku podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Natalią, którym pokazała, że ich rzekomo niezbyt korzystna relacja jest jedynie wymysłem prasy. Opublikowała ujęcie, na którym pozuje razem z piosenkarką. Odpoczywały na tarasie (zobaczysz je m.in. tutaj). Do fotografii dołączyła krótki komentarz:

Wizyty tarasowe czas zacząć (uprzedzając radosną twórczość redaktorów – nie, nie spędziliśmy poranka na zakopywaniu wyssanych z palca toporów wojennych).

W środowe popołudnie Dorota Szelągowska podzieliła się kolejną fotografią z piosenkarką. Panie pozują w towarzystwie synów. Dekoratorka wnętrz opisie nawiązała do sytuacji zatrzymanej w kadrze i nawiązała do ich przyszłości:

@natalia.kukulska, a wiesz, że jak Laura i Wanda będą w ich wieku, to my będziemy dobiegać 60? Dopełzać w moim przypadku. Nie musisz dziękować.

Patrząc po stylizacjach wspomniane zdjęcie powstało na imprezie, która odbywała się w miniony weekend. Gwiazda TVN-u bawiła się na niej nie tylko z piosenkarką, ale także z Adamem Sztabą oraz jego aktualną żoną. Może być ono dowodem na to, że dawnych małżonków aktualnie łączą koleżeńskie relacje.


Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska na tarasowej imprezie

Dorota Szelągowska i Natalia Kukulska na tarasowej imprezie

Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×