Dorota Szelągowska zmyła makijaż z połowy twarzy i pokazała się fanom. Odważny kadr wywołał lawinę komentarzy

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska postanowiła pokazać się swoim fanom bez grama makijażu. Gwiazda zmyła kosmetyki z połowy twarzy i zapozowała do zdjęcia. Internauci mają tylko jeden wniosek. 

Dorota Szelągowska do show-biznesu trafiła jeszcze jako nastolatka. Udała się na casting do programu Rower Błażeja i udało jej się otrzymać posadę prowadzącej. Po kilku latach pojawiła się jako gospodyni Pytania na śniadanie. Długo jednak nie zagrzała tam miejsca i zaczęła pojawiać się w kolejnych formatach. Wspięła się na wyżyny popularności, gdy związała się ze stacją TVN. Tam zaczęła zajmować się swoja wielką pasją, czyli dekorowaniem wnętrz. Jako projektantka sprawdziła się wręcz idealnie i wielokrotnie pokazała, że nawet za niewielkie pieniądze można całkowicie odmienić swoje cztery kąty.

Aktualnie gwiazda pracuje na planie najnowszego formatu, czyli Totalne Remonty Szelągowskiej. Ostatnio pokazała, jak wygląda tuż po pracy i w jaki sposób się relaksuje. Pokazała się z papierosem w dłoni, a fani byli trochę podzieleni.

Uprzedzam obrońców moich płuc – fajrant musi tak wyglądać – npisała pod zdjęciem.

Dorota Szelągowska porównała swoją twarz w makijażu i bez

Dorota jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd w social mediach i niemal codziennie publikuje nowe posty. Prezenterka zdecydowanie nie oporu przed tym, by pokazywać się nawet na bardzo niekorzystnych fotografiach, co udowodniła w dniu swoich 41. urodzin. Upubliczniła wtedy wiele archiwalnych kadrów, a jak przyznała sama, w poprzednich latach miała wiele kompleksów.

Najnowszą publikacją gwiazda ponownie przyciągnęła uwagę fanów. Postanowiła pokazać się im tuż przed snem i ze zmytym makijażem. Dla kontrastu pozbyła się kolorowych kosmetyków jedynie z połowy twarzy.

Zmyłam się pół na pół – dla kontrastu. Zanim się zmyję do łóżka. Całkiem. Dobranoc Państwu

Fani nie pozostawili tego bez reakcji. Pod zdjęciem w połowie umalowanej Doroty pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • Prawie bez różnicy poza rzęsami. Wniosek jeden! Wygląda Pani tak dobrze, że nie trzeba się malować.
  • Na pierwszy rzut oka nie widać różnicy. To komplement oczywiście.
  • Kurcze jaką Pani ma piękną skórę.
  • Piękna jest Pani…i kropka…
  • Piękna z obu stron.

Trudno nie zgodzić się z internautami. Dorota nawet bez grama makijażu ma rewelacyjną cerę, a czas już dawno się dla niej zatrzymał.


245296849_361532662380185_4502683383827613876_nDorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją

Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją

Dorota Szelągowska obecnie. Zdjęcie z Instagrama

Dorota Szelągowska obecnie. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×