Szukaj

Dorota Szelągowska na 18-stkę syna zrobiła rewolucję w jego pokoju! O takich wnętrzach marzy każdy młody mężczyzna

Dorota Szelągowska syn pokój wiek Antoni

Dorota Szelągowska syn pokój wiek Antoni

Syn Doroty Szelągowskiej skończył 18 lat. Gwiazda pokazała, jak zmieniła wnętrza pokoju pełnoletniego Antoniego. Internauci nie mają wątpliwości – o takich luksusach marzy każdy dorastający mężczyzna.

Dorota Szelągowska o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Z Wikipedii możemy dowiedzieć się, że gwiazda ma syna Antoniego, który w tym roku skończył 18 lat. Nastolatek powoli zmienia się w mężczyznę, a co za tym idzie, zmianie ulegają jego zainteresowania, priorytety, a nawet wystrój wnętrz w jakich żyje na co dzień.

Pokój syna Doroty Szelągowskiej po rewolucji

Dorota opublikowała na Instagramie zdjęcia pokoju swojego pełnoletniego syna. Pomieszczenie przeszło sporą metamorfozę. Obecnie dominują w nim ciemne, męskie kolory. Nie brakuje także stosu książek i licznych statuetek, co pozwala przypuszczać, że Antoni dostarcza sławnej mamie wielu powodów do dumy.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała kuchnię po remoncie! Niewiele brakowało, a wyszedłby “elegancki grobowiec”

Prawdziwym hitem są jednak obrazy Marcina Lenczowskiego przedstawiające ewolucję męskiego stylu – w odpowiedniej kolejności ułożone zostały prace z wizerunkiem od nastolatka w bluzie, aż po mężczyznę w garniturze. Sama Szelągowska przyznała, że to właśnie ten artystyczny element dekoracji zrobił największe wrażenie na domownikach, w tym na jej malutkiej córce Wandzie:

Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. Obrazy Marcina Lenczowskiego były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat – właściciel pokoju.

Internauci komentują pokój syna Szelągowskiej

Wszystko wskazuje na to, że zmiana wnętrza była swego rodzaju prezentem dla Antoniego na 18. urodziny. Internauci nie mają wątpliwości, że chłopak jest dumny z tego, jak teraz wygląda jego azyl:

  • Genialny fotel do biurka!
  • Fantastyczny. Przytulny, męski z charakterem i praktyczny.
  • Otwarte półki bardzo ocieplają wnętrza, ale ja się zawsze zastanawiam, kto to będzie wycierał.
  • Mega piękny pokój.

Nam również pokój syna Doroty Szelągowskiej przypadł do gustu. Podobnie jak jej pracownia, która przeszła niebywałą metamorfozę. Szczególnie mikro łazienka z psychodeliczną tapetą okazała się prawdziwym hitem. Przypomnijmy: Dorota Szelągowska pokazała pracownię. Wnętrza ociekają luksusem. Tak pięknej łazienki jeszcze nie widzieliście


Pokój syna Doroty Szelągowskiej

Pokój syna Doroty Szelągowskiej

Pokój syna Doroty Szelągowskiej

Pokój syna Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×