Dorota Szelągowska pokazała dom na Warmii! Już na zewnątrz jest w gwiazdorskim stylu. Od wielkiego basenu nie sposób oderwać wzroku

Dorota Szelągowska pokazała dom na Warmii

Dorota Szelągowska pokazała dom na Warmii

Dorota Szelągowska pokazała kilka kadrów ze swojego azylu. Dom na Warmii i jego otoczenie, a zwłaszcza basen, robią wrażenie.

Dorota Szelągowska jakiś czas temu postanowiła zadbać także o siebie i zainwestowała w posiadłość na Warmii. Stary dom, który kupiła, stał się jej azylem. Jak go urządziła?

Dorota Szelągowska pokazała dom na Warmii

Dorota Szelągowska z pomocą swojej ekipy wyremontowała niezliczoną liczbę domów. Spektakularne metamorfozy w programach Dorota Was urządzi, Domowe rewolucje czy Totalne remonty Szelągowskiej cieszą się ogromnym uznaniem i sympatią telewidzów, którzy czerpią inspiracje z niekiedy niekonwencjonalnych pomysłów projektantki wnętrz.

Na Instagramie Szelągowską śledzi prawie 900 tys. osób. To oni po długim weekendzie mogli podziwiać kilka kadrów z pięknego domu projektantki na Warmii. Króluje w nim cegła, drewno i stylowe dodatki, które nadają wnętrzu charakteru.

Dorota Szelągowska kilka lat temu kupiła 80-letni dom na Warmii, który miał stać się miejscem, gdzie będzie mogła odpocząć od pędu stolicy i natłoku obowiązków. Sama zajęła się urządzaniem posiadłości, a efekty są niesamowite. W poniedziałek projektantka podzieliła się wrażeniami po czasie spędzonym w azylu z przyjaciółmi.

Mało miałam styczności z telefonem przez ostatni tydzień – no chyba, że notując przepisy, bo generalnie oszalałyśmy z @gosia.molska w kuchni. Znaczy Ona oszalała, ale raczej już dawno, a ja próbowałam jej dorównać. W imię E-booka, co to raczej już nie będzie stricte kulinarny, ale też będzie o życiu. Taka „książka, którą napisałam z Molską w kuchni”. Gośka nie jest przekonana do tytułu, ale ja tak – zaczęła wpis, zdradzając, że nawet jak odpowczywa, to pracuje.

Potem podzieliła się radością, jaką był dla niej niespodziewany przyjazd przyjaciółki i znajomych.

No i przyjechała @mariadzierzawska – bez zapowiedzi. Ot, nagle się pojawiła. I to była super niespodzianka, bo jak twoja najlepsza przyjaciółka mieszka od lat w Dubaju, to się jej raczej nie spodziewasz na Warmii wczesnym, czerwcowym popołudniem. @c_rejsel był jak zawsze przystojny i zabawny, dzieci na zmianę doprowadzały nas do szału, Lechu robił zdjęcia, a potem się jeszcze okazało, że dojeżdża jego siostra ze Szwecji z synem. Też ze Szwecji.

Na koniec pochwaliła się efektami pracy nad zmianą trybu życia i podzieliła się marzeniem, żeby na stałe przenieść się na Warmię.

No i zrobiłam 56 km i mój zegarek oraz trener są bardzo zadowoleni. Ja nie jestem, bo właśnie wracam. I jak zwykle się zastanawiam, co by to komu przeszkadzało, żebym tu zamieszkała? #warmia #warzywnik #gotowanie #szczęscie #przyjaciele #takpoprostu #długiweekend

Zdjęcia, jakimi się podzieliła, pokazują, że już na dobre zadomowiła się w odremontowanym domu. Jest ogród z uprawami i kwiatami, miejsce do wypoczynku, kuchnia, która zachęca do gotowania, no i przede wszystkim imponujący basen. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak inni najpierw reklama w tv za kase oszczędzaj wode prąd rope a potem jazda w złotym porsche do złotej willi i złotego basenu ps kochana czy po koncercie w koninie mogę zrobic sobie z panią fote na wieczną pamiątke ha ha lepiej źeby kit był dobry bo granice są otwarte i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×