Szukaj

Skacowana Dorota Szelągowska w roli prowadzącej. Telewizja tego nie pokazała

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska to spontaniczna osoba o urzekającej osobowości. Przekonali się o tym jej pracodawcy. Pomimo tego, że do pracy przyszła niedysponowana, to udało jej się odnieść wielki sukces. Jak do tego doszło?

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Dekoratorka znana jest z niezwykłego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie. Jej programy od lat gromadzą przed telewizorami grupę wiernych fanów. Dorota to prawdziwa czarodziejka wnętrz, a prezentowane przez nią metamorfozy stanowią wielką inspirację dla widzów. Zazwyczaj nie korzysta z gotowych rozwiązań i stara się nadać drugie życie przedmiotom, które dla innych osób mogłyby się wydawać bezużyteczne. Jej programy od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Jest aktywna również w social mediach. Na profilu, który prowadzi, pojawiają się głównie zdjęcia i informacje dotyczące jej kolejnych zawodowych projektów. Czasami zdarza jej się, ku wielkiej uciesze fanów, uchylić również rąbka tajemnicy dotyczącego jej życia prywatnego. Tuż po tym gdy skończyła się kwarantanna, gwiazda stacji TVN zdradziła, że pełną parą wraca do pracy. O wszystkim poinformowała oczywiście na łamach Instagrama.

Okazuje się, że po wielkim sukcesie jej poprzednich programów, stacja postanowiła iść za ciosem. Wkrótce na antenie stacji pojawi się nowy format, którego gospodynią będzie Szelągowska. Czy okaże się tak wielkim hitem jak Domowe Rewolucje i Dorota Was urządzi? Chyba ciężko mieć co do tego wątpliwości.

Dorota Szelągowska o początkach kariery. Nie obyło się bez wpadki

Niewiele osób pamięta, że Dorota Szelągowska swoją karierę rozpoczynała w TVP. Ostatnio w wywiadzie z Agatą Młynarską zdradziła kulisy początków swoich medialnych początków. Projektantka przyznała, że jako młoda osoba nie miała kompletnie pomysłu na swoją przyszłość. Przyjaciele wielkim podstępem zaciągnęli ją na casting do programu młodzieżowego Rower Błażeja. Okazało się, że Dorota trafiła tam o godzinie 7 rano, a poprzedniego wieczoru świętowała swoje 18. urodziny.

Oni wszyscy zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła. Kilka dni później zadzwonił telefon i okazało się, że się dostałam. To się wszystko zaczęło jakoś splatać – powiedziała.

Dzięki swoim przyjaciołom Dorota znalazła się w telewizji i pomimo swojej niedyspozycji udało jej się dostać pracę. Od tamtego momentu jej kariera zaczęła rozwijać się błyskawicznie. Wkrótce została jedną z prowadzących w programie Pytanie na Śniadanie, jednak największą sławę przyniosła jej praca w TVN i TVN Style.

Pamiętacie Dorotę na początku kariery?

 


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska - siwe włosy i zmarszczki

Dorota Szelągowska - siwe włosy i zmarszczki

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×