Ekipa programu Doroty Szelągowskiej komentuje jej ciążę!

Dorota Szelągowska jest szczęśliwą kobietą

Dorota Szelągowska jest szczęśliwą kobietą

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym – udowodniła to ostatnio, kiedy media obiegła informacja o jej drugiej ciąży. Szelągowska długo zwlekała z wyjawieniem prawdy, publikowała jedynie sugestywne zdjęcia. Nowy związek prezenterki również owiany jest wielką tajemnicą.

Dorota po rozwodzie z Adamem Sztabą długo nie komentowała swojej nowej relacji:

Nie czuję potrzeby pokazania mojego partnera i opowiedzenia o naszej wielkiej miłości, bo to jest nasze. Pokazujesz dupę na Instagramie , no to potem się nie dziw, że jesteś pryzmat tej dupy oceniany – wyznała na łamach dwutygodnika Flesz.

Flesz sugeruje także, że „Dorota rządzi w domu”, a najlepszym tego dowodem jest jej program, w którym czasami zdobywa się na intymne wyznania. W jednym z odcinków przyznała, że jej partner nie zna dnia ani godziny, gdy ta wpadnie na pomysł kolejnych zmian w wystroju mieszkania. Dorota zdradziła również, że na co dzień nie lubi się malować, kocha za to grać w gry planszowe i zapraszać przyjaciół na karaoke, mimo że nie jest najlepszą wokalistką.

Dorota Szelągowska o drugiej ciąży

Teraz przyszedł czas na chwilę odpoczynku i regenerację. Dziennikarka jest już na takim etapie ciąży, że postanowiła zawiesić na niedługi czas wszelkie swoje projekty zawodowe. W tym momencie chce skupić się na oczekiwaniu na poród, a potem na opiece nad dzieckiem. W oczekiwaniu na rozwiązanie Dorotę wspiera cała ekipa stacji HGTV:

Bardzo się cieszymy, że rodzina Doroty się powiększy, i planujemy na nią czekać, aż będzie gotowa wrócić do pracy i nagrywać nowe odcinki – powiedziała na łamach magazynu Flesz osoba ze stacji HGTV.

Myślicie, że po porodzie Dorota Szelągowska zdecyduje się na pierwszy w swojej karierze intymny wywiad?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska nie rozstali się na dobre?! Byli małżonkowie wciąż mają wiele ze sobą wspólnego!

Dorota Szelągowska potwierdziła ciążę! Wiemy czego zabronił jej lekarz

Martyna Wojciechowska, Joanna Krupa, Kuba Wojewódzki, a na pierwszym miejscu w prestiżowym rankingu… To dopiero niespodzianka! Sami byliśmy zaskoczeni!


Dorota Szelągowska pokazała się w ciąży

Dorota Szelągowska pokazała się w ciąży

Ciężarna Dorota Szelągowska żartuje ze swojej wagi

Ciężarna Dorota Szelągowska żartuje ze swojej wagi

Dorota Szelągowska jest w ciąży

Dorota Szelągowska jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×