Piękna Dorota Szelągowska wygrzewa się na słońcu w pełnej okazałości! Ona już poczuła lato!

Dorota Szelągowska ślub

Dorota Szelągowska wygrzewa się na molo

Dorota Szelągowska pochwaliła się piękną fotką z Mazur. Projektantka tym razem zaprezentowała swoją romantyczną naturę. Gwiazda siedzi na molo ubrana jak dziewczyna z modowego żurnala. Ona już poczuła lato.

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie stała się prawdziwą internetową ikoną mody. Jej wszystkie stylizacje wywołują ogromne poruszenie wśród internautów, są również tematem wielu artykułów na portalach plotkarskich. Zdjęcia Doroty w modnych ubraniach można podziwiać na jej Instagramie. Ostatnio projektantka wnętrz pochwaliła się zapierającym dech miejscem, w którym nagrywała zdjęcia do swojego programu dla TVN-u. Tym razem była to luksusowa posiadłość na Mazurach, której wnętrza przypominają królewski pałac.

Zdjęcia apartamentu, w którym spała Dorota zachwyciły wszystkich internautów. Ulubienica widzów idzie za ciosem, bowiem wkleiła kolejną fotkę, która wywołała salwę zachwytów. Tym razem córka Katarzyny Grocholi zaprezentowała się w romantycznej mazurskiej scenerii na molo. Gwiazda pochwaliła się, że właśnie kończy zdjęcia w luksusowym obiekcie, którym jest oczarowana:

Witaj wiosno! Kończymy zdjęcia  – wracam oczarowana i pełna inspiracji ❤️❤️❤️- napisała Dorota

Internautów zainteresował jednak kolejny znakomity look prezenterki. Szelągowska na fotce ma na sobie piękny sweter od Łukasza Jemioła oraz fenomenalny płaszcz marki Namesakke. Do tego zestawu Dorota dobrała podarte jasne spodnie jeansowe oraz beżowe kozaczki. Widok stylowej Szelągowskiej, rozmarzonej na mazurskim molo, natychmiast wywołał kolejną rewolucję na jej profilu. Fani nie szczędzili jej komplementów:

  • Reset na molo najlepszy
  • Nasza Doris
  • Miejsce przepiękne, ale Ty wyglądasz obłędnie!
  • Widać jak łapiesz ☀️ chwila oddechu

Dorota już poczuła lato, skąpana w promieniach słońca wygląda świetnie.  Mamy nadzieję, że za kilka tygodni będziemy mogli podziwiać jej smuklejszą sylwetkę w bikini 🙂

Dorota Szelągowska załamuje ręce nad nowym mieszkaniem: “Dzieją się tam straszne rzeczy” [WIDEO]

Pomarszczona Dorota Szelągowska wystraszyła swoim wyglądem przystojnego kolegę z TVN-u! Widać, że nie stosuje botoksu!

Dorota Szelągowska zafundowała sobie królewski weekend! Takich luksusów nie ma nawet księżna Kate!


Dorota Szelągowska rozmarzona na molo

Dorota Szelągowska rozmarzona na molo

Dorota Szelągowska schudła 10 kg

Dorota Szelągowska schudła 10 kg

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Dorota Szelągowska w kurtce w cętki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×