Szukaj

Dorota Szelągowska była ofiarą przemocy domowej. Wszyscy zbagatelizowali jej wołanie o pomoc

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska nie ma szczęścia w miłości. Gwiazda stacji TVN właśnie szykuje się do trzeciego rozwodu. Wcześniej była ofiarą przemocy domowej. Dlaczego nikt nie reagował na jej wołanie o pomoc?

Dorota Szelągowska jest obecnie najsłynniejszą dekoratorką wnętrz w Polsce. Jej programy cieszą się ogromną popularnością. Dla widzów jest prawdziwą inspiracją i kopalnią pomysłów. Na ekranie zaraża widzów sporą dawką optymizmu. Życie prywatne nie układa się jednak tak jak to sobie wymarzyła. Ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa a trzecie właśnie chyli się ku końcowi.

Gwiazda wychowuje dwoje dzieci, jednak z żadnym z partnerów nie udało jej się stworzyć trwałej relacji. Z ojcem swojego starszego syna Antoniego, który niedawno obchodził 18. urodziny, rozwiodła się chwilę po narodzinach chłopca. Później przez wiele lat była związana z kompozytorem Adamem Sztabą. Świetnie dogadywał się on z małym Antkiem, któremu zastępował tatę. Wydawało się, że w końcu znalazła szczęście w miłości. Byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Po 11 latach zdecydowali się na ślub, a zaledwie dwa lata po ceremonii byli już po rozwodzie.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować – mówiła Dorota o małżeństwie z Adamem Sztabą.

Kilka lat później szczęście uśmiechnęło się do niej po raz trzeci.

Dorota Szelągowska o przemocy w rodzinie

Dorota Szelągowska po rozstaniu ze znanym kompozytorem znalazła miłość u boku przystojnego reżysera Michała Wawro. Zakochani wzięli cichy ślub i doczekali się córeczki Wandy. Dziewczynka ma zaledwie trzy lata, a jej rodzice podjęli decyzję o rozwodzie. Tym samym Dorota będzie miała na swoim koncie już trzecie nieudane małżeństwo.

Niestety mama Doroty, pisarka Katarzyna Grochola, również nie miała przez wiele lat szczęścia w miłości. Podczas ostatniej rozmowy w Dzień Dobry TVN wyznała, że była ofiarą przemocy domowej.

Przypominam sobie sytuację, kiedy mój oprawca wyrwał spode mnie krzesło i uderzył mnie nogą krzesła, które pękło, w kark – mówiła w programie.

Okazuje się, że Dorota również doświadczyła przemocy z rąk ojczyma. Była wtedy nastolatką i, mimo że zgłaszała te problemy, to zostały one zbagatelizowane.

Mówiłam nauczycielom, że ojczym mnie bije, to było, że przesadzam – wyznała kilka miesięcy temu.

Matka Doroty zdecydowała się zakończyć toksyczny związek i uwolniła siebie i córkę od oprawcy.

Być może ta trudna relacja matki połozyła się cieniem na późniejszych związkach jej córki i sprawiła, że dziś Dorota Szelągowska po raz kolejny układa sobie życie od nowa – zastanawia się magazyn „Na żywo”.

Miejmy nadzieję, ze tym razem ulubienicy widzów uda się odnaleźć szczęście.


Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×