Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

Zdjęcie (1) Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

[1/5] Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Zdjęcie (2) Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

[2/5] Dorota Szelągowska u Kuby Wojewódzkiego

Zdjęcie (3) Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

[3/5] Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Zdjęcie (4) Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

[4/5] Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Zdjęcie (5) Dorota Szelągowska pierwszy raz o rozwodzie. Ostro podsumowała byłego męża. Musiał nieźle dać jej w kość

[5/5] Dorota Szelągowska rozwiodła się

Komentarze

 • Gość pisze:

  Widać ma wyrąbane na opinie widowni

 • Gość pisze:

  Ile jeszcze ?uji zedrzesz

 • Iwona pisze:

  Wykryto podobny komentarz: wygląd na to.ze już to powiedziano.nastepny idiotyzm publikujących.

 • Iwona pisze:

  Nie rozumiem takiego upubliczniania wszystkiego i wszędzie.moja babcia mawiała.swoje brudy perz w swoim domu.dla mnie to idiotyzm tak się zachowywać jak ta pani i jej podobnym.

  • Gość pisze:

   Witam pani Iwono więc proponuje niech pani żyje z przekonaniem i zasadami swojej babci i da żyć innym tak jak pani chce Pani Dorota powiedziała to co chciała a pani zaraz kupa domysłów . pozdrawiam Dorotę Szelągowska jej prpogramy lubie ogladać a ta reszta niech pogada z babcia . bo tu nie było prania zadnych brudów Paaaaaaaani Iwonko

 • Bacia pisze:

  Który facet tak naprawdę zniesie mądrzejszą, pracowitsza i do tego ładną kobietę, zmieniaj,żyj pełną piersią, niech wszystkie baby Ci zazdroszczą 70-cio letnia babcia

 • Gość pisze:

  Widziały gały co brały

 • Gość pisze:

  Po co te popisy u Wojewódzkiego?czemu to miało służyć?

 • Gośćkrysta pisze:

  Tak
  Trzymaj

  Tak
  Trzymać
  Wyrzucać
  Tych
  Darmozjadow

 • Gość Rafał. pisze:

  Jestem nawet jako mężczyzna, zażenowany używaniem przez nią wulgaryzmów. Jest bardzo ładną kobietą, więc po co się poniża i ośmiesza, tymi wulgaryzmami. Niech się pani zastanowi, pani Doroto czy warto. Ktoś za to pani płaci. Pisanie z małej litery wyraz pani, jest zamierzone. Bo na Panią trzeba sobie zasłużyć.

  • Emkaol pisze:

   To każdego prywatna sprawa czy używa w życiu wulgaryzmów, czy pali ,czy pije , nie jest pan jakaś wyrocznią która ma prawo o tym decydować. Może ma założyć sobie skrzydełka i aureolke i udawać święta aby się przypodobać jaśnie panu ? Ma być sobą.

 • Gość pisze:

  Mowi ze chce byc sama potem ze ma kogos sama nie wie Co mowi i czego chce, kobitka nie do zycia z menem tyle w temacie

 • Gość pisze:

  Tępa dzida i tyle

 • Gosc pisze:

  Kolejna babka po przejściach dobrze ze doszła pani do takiego wniosku lepiej późno niż wcale pozdrawiam

 • Wyzwolona pisze:

  Czytając wszystkie komentarze, dochodzę do wniosku, że życie Polek a przede wszystkim ich wartość oceniana jest na podstawie tego, czy maja jakieś portki obok. To jest tragiczne. Nie wiem, skąd się wzięły te kompleksy, zerowe poczucie wartości i przekonanie, że jest się nikim bez byle jakiego faceta. Presją społeczeństwa, zacofanie, kompleksy. Na całym świecie kobiety się realizują, podróżują, zarabiają, wydają i są i niebo szczęśliwsze same niż właśnie Polki w związkach. Ta desperacji popycha was w byle jakie, skazane od początku na niepowodzenie związku, o czym co chwila się przekonujemy. Rozwód za rozwodem, zdrady… Życie w hipokryzji, udawanie przed światem spełnionych, a tak naprawdę płacz w poduszkę, bo oprócz dzieci i kredytów nic nie łączy i pewnie nie łączylo. Lepiej być szczęśliwym samemu, niż samotnym w związku. Nie żyjcie pod dyktando innych, bo co inni nic nie znaczą w naszym życiu. Przestańcie zadowalać opinie społeczna, społeczeństwo, ich nakazy, bo to WASZE życie. I trzeba go przeżyć pod własne dykdando. Nie przepraszając nikogo i nie pytając o zgodę.

  • Gość pisze:

   Bardzo mądre słowa i dokładnie się z tym zgadzam.Polki same godzą się na los męczennic życiowych, hipokryzja i prześciganie się w byciu lepszą samica.

  • Gość pisze:

   Nikt nie jest szczęśliwy w samotności ani kobieta ani mężczyzna. I pieniądze podróże sława tak na prawdę gówno są warte. I dlatego ta pani twierdzi że preferuje być sama a jednak ciągle na faceta

  • Helena pisze:

   Święte słowa. Zgadzam się w 100%. Mój chłop gra po weselach, przez 15 lat samotny weekend w domu, poszłam na studia i Bummmm nagle jest samotny i kryzys w związku. Bo jak ja mogłam wyjść z domu i mieć coś innego niż obowiązki domowe i pracę zawodową. Zaczął szukać wrażeń po 3 tygodniach przez jego zachowanie się dowiedziałam od razu, walizki za drzwi. Trzeba być silnym.

  • Ela pisze:

   tak jest

 • Gosc pisze:

  Najlepiej nie rozstawać się z butelka wódki …..
  Wiado o którą z pani chodź biedna nie dojechała na koncert to ci strata
  .

  ..

  • Dalida pisze:

   Coś z tą Dorota jest nie tak, trzech mężów i każdy niedobry – dziwne , a ona taka idealna.No cóż widac ” ideały ” są na swiecie.

 • EWA pisze:

  Olu a co byś czytała na temat p Doroty to że jes jak dla mnie najlepsza w pracy która wykonuje wszyscy wiemy … chciala byś chyba mieć zaprojektowane przez nią mieszkanko lub dom bo ja owszem niech sobie bierze ślub za ślubem a nas to nie powinno obchodzić niech każdy patrzy na siebie bo z pewnością było by o czym dopiero pisać