Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o swoim mężu. Wyjawiła zaskakujące sekrety!

Dorota Szelągowska mąż

Dorota Szelągowska mąż

Dorota Szelągowska o swoim mężu

Wśród gwiazd panuje moda na prezentowanie swojego życia prywatnego od kuchni. Często dzielą się rodzinnymi problemami i radościami, pokazują swoje mieszkania, dyskutują o partnerach, zwierzają się z nowych miłostek i złamanych serc. Nie ma w tym nic złego, podobnie jak nie ma nic złego w skrywaniu swojej prywatności za żelazną kurtyną. Dorota Szelągowska nigdy nie lubiła być na widelcu, zawsze skrywała swoje personalne wzloty i upadki, a o ciąży długo nie poinformowała fanów, choć w mediach już huczało. To samo tyczy się jej nowego partnera. Pierwszy raz powiedziała o nim tak wiele w wywiadzie z Rewią.

Po nieudanym związku z Adamem Sztabą i rozstaniu, które królowało na pierwszych stronach gazet, Dorota jest bardzo ostrożna i trzyma swoje słodkie tajemnice dla siebie i najbliższych. O tym, że spodziewa się dziecka, „wychlapała” dumna i szczęśliwa Katarzyna Grochola, a o tym, że wzięła ślub, rozpisywały się tabloidy. O jej partnerze wiemy stosunkowo niewiele. Dlaczego?

Nie ukrywam, że jestem w związku, ale nie czuję potrzeby pokazywania mojego partnera i opowiedzenia o naszej wielkiej miłości, bo to jest nasze – oznajmiła stanowczo.

Na osłodę, bo do swoich fanów jest niesamowicie przywiązana, dodała jednak:

Jak on mnie zachwyca. Wracamy do domu, rozkładamy sobie planszówki i gramy do nocy. Albo gadamy sobie, pijąc piwo. To jest fantastyczne! To jest właśnie partnerstwo – wyznała zadowolona gwiazda.

Cieszymy się, że znalazła partnera u boku którego wreszcie jest szczęśliwa!

Narodziny córeczki odmieniły Dorotę Szelągowską! Na pierwszym zdjęciu po porodzie wygląda piękniej niż kiedykolwiek!

Wpis Doroty Szelągowskiej to prawdziwa gratka dla jej fanów! Ale to wiadomość od byłego męża prezenterki wzbudziła największą wrzawę w Internecie!

Dorota Szelągowska może pochwalić się ogromnym ciążowym brzuszkiem! Urodzi w święta?


Dorota Szelągowska, pierwsze zdjęcia po porodzie

Dorota Szelągowska, pierwsze zdjęcia po porodzie

Dorota Szelągowska urodziła córkę Wandę - zdjęcie sprzed szpitala

Dorota Szelągowska urodziła córkę Wandę - zdjęcie sprzed szpitala

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×