Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił...

Dziś środa, 24.10.2018

Dorota Szelągowska nie zaprosiła słynnej matki na swój ślub! Dlaczego zabrakło Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska Katarzyna GrocholaDorota Szelągowska nie zaprosiła swojej matki na ślub

Już wiemy, że Dorota Szelągowska wzięła wyczekiwany przez fanów swój drugi ślub. Choć plotkowano o uroczystości od dawna, gwiazda dopiero niedawno oficjalnie potwierdziła, że jest mężatką. W rozmowie z Twoim Stylem, Dorota zdradziła kilka tajemnic dotyczących jej obecnego małżonka oraz swoich relacji z matką.

Ślub i wesele Doroty były bardzo skromne. Do urzędu w Wilanowie panna młoda zaprosiła tylko czterech gości. Byli nimi jej syn, dwóch świadków i koleżanka Justyna. Ogromnym zaskoczeniem jest jednak fakt, że na uroczystości zabrakło słynnej matki Doroty – Katarzyny Grocholi. A przecież Szelągowska wyznała, że jej relacje z matką poprawiły się od kiedy na świecie pojawiła się jej córka – Wanda.

Od kiedy jest na świecie Wanda, coraz cieplej myślę o relacji z matką. Mamy dobre stosunki. Cieszę się, gdy jesteśmy teraz we trzy – wyjawiła.

Warto zatem przypomnieć, że dwa lata temu Szelągowska w programie Magdy Mołek,  zaskakująco wyznała, że jej ojczym był alkoholikiem i pedofilem! To szokujące wyznanie znacząco wpłynęło na jej relację z matką:

 Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: „Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego…” – nie oddałabym tego za nic” – wyznała Dorota na fotelu u Mołek.

Projektantka dodała jeszcze smutną prawdę, nigdy nie otrzymała od matki wystarczającego wsparcia. Powód był jednak poważny, bowiem wówczas Katarzyna Grochola walczyła z nowotworem:

Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco – wyznała w Twoim Stylu.

Po tej sensacyjnej rozmowie Doroty z Magdą Mołek, Katarzyna Grochola odniosła się do słów swojej córki, w których zaprzeczyła wszystkim tezom mówiącym jakoby Dorota padła ofiarą przemocy. W rozmowie z Faktem pisarka powiedziała, że gdy tylko dowiedziała się o upodobaniach partnera, zostawiła go, aby chronić swoją córkę.

Czemu zatem Grochola nie pojawiła się na ślubie córki?

Dorota Szelągowska rozpoczęła imprezowy sezon tarasowy! Baluje z Natalią Kukulską! A podobno są ze sobą skłócone…

Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o swoim ślubie! Zdradziła szczegóły – goście, menu, a nawet ile wydała na wesele!

 

Dorota Szelągowska obala mit o cudownej ciąży! Pierwszy raz szczerze opowiedziała o małej Wandzi i swojej ciążowej traumie!Małgorzata Rozenek czy Dorota Szelągowska?

Komentarzy: 3


Gość | 20 kwietnia 2018, 15:44

Tez mi straszne rzeczy wogole kogo to obchodzi ze taki a nie inny slub


Gość | 20 kwietnia 2018, 10:45

A pan młody też rodziców nie zaprosił? Porąbana rodzinka


Gość | 20 kwietnia 2018, 06:28

Gwiazda? Czego? Znana z tego , że jest znana


Dodaj komentarz
×