Dorota Szelągowska nie może liczyć na wsparcie matki po porodzie? Katarzyna Grochola zdobyła się na bardzo szczere wyznanie

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola o córce Doroty Szelągowskiej

To właśnie ona była tą, która powiedziała światu, że Dorota Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka. Katarzyna Grochola to uznana i lubiana przez Polki pisarka, która w swoich książkach przedstawia perypetie kobiet i ich historie. Czy jest ktoś, kto nie zna jej książek? Artystka zbudowała swoje książkowe imperium i nie zamierza go porzucić nawet na rzecz malutkiej wnuczki, która niedawno przyszła na świat. Uważa jednakowoż, że bycie babcią jest sprawą cudowną, a ona sama chce nadążać za swoimi wnuczkami i wciąż się rozwijać:

Dorota mieszka ode mnie pięćdziesiąt kilometrów, więc nie jestem babcią na pełny etat. Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że rzucę wszystko, by zająć się wnuczką, a córka wróci do pracy. Wnuki są do kochania. A z Antkiem mamy świetny kontakt. Mam nadzieję, że Wanda kiedyś powie to samo. Będę ją zabierać na strzelnicę i nauczę jeździć. Antek dobrze jeździ autem, choć nie ma jeszcze prawa jazdy. Czasy się zmieniły. Dziś babcie mają swoje życie. Ciągle pracuję. Wolę spontaniczne wizyty u wnuków – wyjaśniła w rozmowie z Życiem na Gorąco

Podobną filozofię wyznaje Teresa Rosati, która zakochała się w małej Elisabeth, ale nie zamierza porzucać swojego modowego imperium na rzecz pieluch i kołyski. Kocha Weronikę i jej małą dziewczynkę, ale nie chce porzucać kariery.

Obie zgadzają się również w najważniejszej kwestii: wnuki są od kochania. 😉

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola żyły w cieniu pedofila. Pisarka odnosi się do wywiadu córki: “Musiałam chronić dziecko”

Słynna mama Doroty Szelągowskiej z rozbrajającą szczerością opisała swoją malutką wnusię Wandę!

Dorota Szelągowska wreszcie pokazała pojazd swojej małej Wandy! W wózku jest słodki pasażer!


Katarzyna Grochola - SPA, czyli salon ponętnych alternatyw

Katarzyna Grochola - SPA, czyli salon ponętnych alternatyw

Katarzyna Grochola - premiera książki

Katarzyna Grochola - premiera książki

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki "Przeznaczeni" Katarzyny Grocholi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×