Dorota Szelągowska może stracić spore grono fanów. Najnowszą publikacją naraziła się internautom

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska straci fanów na Instagramie? Dekoratorka wnętrz jest świadoma, że jej nowy wpis może oburzyć wiele osób. Co udostępniła?

Dorota Szelągowska od siedmiu lat utrzymuje się na fali popularności. Prowadzi programy o tematyce wnętrzarskiej, które błyskawicznie stają się hitami. Dzięki temu zdobyła mnóstwo fanów, którzy obserwują zarówno jej zawodowe aktywności, jak i życie prywatne. Gwiazda co jakiś czas zgadza się udzielać wywiadów.

Niedawno gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Zdobyła się na szczere wyznanie i powiedziała, że „się kończy, bo już osiągnęła wszystko”:

Mam program z własnym nazwiskiem w prime timie w cudownej stacji. Tak jak ty. I już nie ma nic więcej. Natomiast mam nad tobą jedną przewagę. Po twoim programie zostaje wynik oglądalności, kilka osób, które w parterze załatwiłeś, kilka osób, które ucieszyłeś. A po moim programie zostaje historia, która jest nowym otwarciem dla ludzi.

Dorota Szelągowska straci fanów na Instagramie?

Szelągowska aktywnie działa też na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Tak jak w poniedziałek, gdy ogłosiła, że zrobiła sobie prezent z okazji 41. urodzin. Wybrała się do lekarza i zafundowała sobie badanie profilaktyczne. Namówiła panie do tego, by poszły w jej ślady:

Jako, że osiągnęłam już ten słuszny wiek, pierwszy dzień 41 roku życia uczciłam mammografią, co uważam za najbardziej rozsądny toast.

Kilka godzin później opublikowała kolejne zdjęcie, które jak twierdzi, może sprawić, że straci fanów. Grafika pochodzi ze strony obalającej teorie spiskowe. W ironiczny sposób wymieniono powody, dla których nie włącza się świateł na drodze, co może być przytykiem do osób, które nie planują szczepić się przeciw koronawirusowi. Wśród nich wymieniono m.in. zawyżone statystyki wypadków, a także fakt, że karambole są zaplanowane.

Dorota Szelągowska pokusiła się o krótki komentarz, w którym napisała, co myśli o osobach, które skrytykują ją za udostępnianie właśnie takich treści:

Na dobranoc tradycyjny powód do unfolołowania.

Dodajmy, że dekoratorka wnętrz nie ukrywa, że popiera szczepienia przeciw COVID-19. O tym, że przyjęła swoją dawkę wakcyny już jakiś czas temu poinformowała w sieci.


Dorota Szelągowska straci fanów na Instagramie?

Dorota Szelągowska straci fanów na Instagramie?

Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi

Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi

Dorota Szelągowska świętuje 41. urodziny

Dorota Szelągowska świętuje 41. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×