Szukaj

„Fanka” zakpiła z chorej Doroty Szelągowskiej. Świetna riposta gwiazdy. W sam raz dla hejtera

Dorota Szelągowska ma koronawirusa

Dorota Szelągowska ma koronawirusa

Dorota Szelągowska wyjawiła, że ma koronawirusa. Dziennikarka natychmiast padła ofiarą obrzydliwej teorii. Przepełniona ironią odpowiedź na długo zamknie usta hejterom.

Od kilku miesięcy w Polsce trwa walka z pandemią koronawirusa. Z dnia na dzień liczba zakażonych rośnie. Dotychczas potwierdzono blisko 300 tysięcy przypadków zarażenia. Wśród chorych na COVID-19 nie brakuje gwiazd. W ostatnim czasie o chorobie poinformowały Dominika TajnerAnna Kalczyńska oraz Dorota Szelągowska.

Zobacz także: Które polskie gwiazdy miały lub mają koronawirusa?

Dorota Szelągowska odpowiedziała na hejt

Zaledwie dwa dni temu Dorota Szelągowska poinformowała o tym, że ma COVID-19. Koronawirusem zaraziła się od jednego z domowników. Mimo że przestrzegała wszystkich zasad bezpieczeństwa, nie udało jej się uchronić przed chorobą:

W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu.

Prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, które ukazują, jak radzi sobie z nudą w czasie kwarantanny. Ostatnio opublikowała fotografię, na której widać zbudowaną w salonie przez jej córkę fortyfikację:

5 dzień izolacji. Przenoszę pracę do domu. Niestety córka woli demolkę. Po kim to ma ?

Dorota mimo trudnej sytuacji jest pełna optymizmu. Z uwagi na to, że obecnie ma dużo czasu, częściej korzysta z mediów społecznościowych. Chętnie odpowiada na komentarze i pytania. Niestety jej dobry humor skutecznie próbują zepsuć hejterzy. Ostatnio wdała się w dyskusję z internautką, która w komentarzu podważa istnienie choroby:

Szkoda, że jak chorowaliście na grypę czy zapalenie płuc to nikt o tym nie mówił. Ciekawe dlaczego? Bo to pewnie niemodne, a teraz wszystkie ‚gwiazdy’ prześcigają się, która ma koronę.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Dorota Szelągowska w dosadny sposób wytłuściła obserwatorce, jak obecnie wygląda jej sytuacja. Całość podszyła dużą dozą ironii:

Rozgryzła nas pani. ‚Gwiazda’ bez korony się już nie liczy, więc specjalnie się zarażamy i testujemy. Głównie po to, żeby potem promować szczepionki z abortowanych na życzenie płodów. Wiadomo, covid rozpoznaje, że ktoś jest „gwiazdą” i traktuje go lekko, a jakby co, czekają na nas oddzielne szpitale: tajne, luksusowe – tam znajdzie pani te wszystkie respiratory, które zamówił pan Szumowski, a które nigdy nie dotarły.

Cieszymy się, że mimo choroby Doroty nie opuszcza dobry humor. Życzymy jej dużo zdrowia oraz spokoju, który jest kluczowy w dalszej rekonwalescencji.


Dorota Szelągowska w lokach

Dorota Szelągowska w lokach

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×