Dorota Szelągowska boleśnie zakpiła z rządu PiS. I to nie po raz pierwszy! Gwiazda słynie z odważnych poglądów

Dorota Szelągowska atakuje PiS (Fot. KAPIF i Instagram)

Dorota Szelągowska atakuje PiS (Fot. KAPIF i Instagram)

Dorota Szelągowska przejechała się po partii PiS. Jej nowy wpis wywołał sporo emocji. Jaki stosunek do rządu ma gwiazda TVN? 

Dorota Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Próbowała sił w show-biznesie odkąd skończyła 18 lat. Wtedy została gospodynią programu młodzieżowego Rower Błażeja na antenie TVP. Z czasem zajmowała się w telewizji kolejnymi projektami, aż w końcu trafiła do TVN. U konkurencji do dziś prowadzi programy wnętrzarskie, cieszące się niesłabnącą popularnością widzów.

Aktualnie Dorotę najbardziej trapi… odchudzanie. Gwiazda narzeka na to, że przytyła i powróciła do poprzedniej sylwetki. Wcześniej sporo schudła, co udało się jej wypracować pod czujnym okiem trenera personalnego. Wczoraj nawet zdradziła swój sposób na to, jak przytyć i to tylko w trzy miesiące.

Całkowicie za darmo mogę wam zdradzić, jak w trzy miesiące, nie spaść, ale wznieść się z 65 do 69 (kilogramów). Wystarczy przestać ćwiczyć, wystarczy jeść, co popadnie i po prostu nie dbać o siebie. Serdecznie dziękuję – żartowała.

Do tego dorzuciła kolejny sprawdzony sposób, tym razem na to, jak się – uwaga – zestarzeć.

Mam jeszcze jeden sekret: jak się starzeć. Po prostu (wystarczy) żyć. Sprawdzone info – powiedziała.

Na tym żarty Szelągowskiej się nie skończyły, albowiem jeszcze tego samego dnia dotkliwie zadrwiła z Prawa i Sprawiedliwości.

Dorota Szelągowska zakpiła z PiS. Co napisała?

Prezenterka telewizyjna zamieściła swoje selfie, na którym zaprezentowała swoją cerę bez żadnych ulepszeń.

Co prawda przegapiłam wczorajszy dzień liczby pi, ale mam własną na czole – zaczęła.

Następnie dała postscriptum, w którym połączyła liczbę pi z literką „s”, po czym uderzyła w PiS.

PS: do pi nigdy nie dodajemy „S”, bo to jest katastrofa. Sprawdzone info – podsumowała .

Te dwa krótkie zdania w całości oddają stosunek Doroty do obecnego obozu rządzącego.

Jakie poglądy ma Dorota Szelągowska?

To nie pierwsza wypowiedź Szelągowskiej na temat polityki. Podczas protestów Strajku Kobiet stanęła w obronie wiernych, ale nie zostawiła suchej nitki na liderze PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu i rządzie tej partii.

To nie powinna być wojna z Kościołem, tylko z zepsutą władzą. Jeżeli walczymy o wolność wyboru, a nie dajemy innym prawa do swoich poglądów, wiary i modlitwy, to same stajemy się oprawcami. To rząd, a właściwie prezes PiS odpowiada za to, w jakim stanie jest ten kraj. To on decyduje komu i za co oddawane są wpływy i gigantyczne pieniądze. To on wprowadza własne przekonania jako te obowiązujące, za nic mając literę prawa. Jeżeli słusznie krzyczymy: w*** od naszych ciał, umysłów i przekonań, to nie w*** się w przekonania innych. Pomiędzy bezkarną bandą biskupów obwieszonych złotem, ślepych na pedofilię i nadużycia, a ludźmi, którzy żarliwie modlą się w ważnych dla siebie intencjach do Boga, jest ogromna przepaść. Nie tędy droga! – zaapelowała do followersów.

Co jak co, ale nie można jej odmówić głoszenia odważnych poglądów.


Dorota Szelągowska atakuje PiS

Dorota Szelągowska atakuje PiS

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska na Bali

Dorota Szelągowska na Bali

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta Pani w żadnej strefie poza pracą sobie nie radzi. 3 razy się rozwiodla więc nie jest żadnym autorytetem

 • Gość pisze:

  Poraziła mnie jej odwaga. Ogólnie wszystkie te większe mniejsze gwiazdy, gwiazdeczki porażają mnie osobiście swoją inteligencją, mądrością, bywałością w świecie, ubiorem, uśmiechem, domem, partnerem, dziećmi, wakacjami itd. Kurka kogo obchodzi jakie ta Pani ma poglądy. Swoją drogą to wybitne towarzystwo winno zacząć od siebie.

  • Gość pisze:

   Koniecznie idź na SOR…. Niech cię zbadają …porażenie jest groźne

 • Gość pisze:

  A kogo obchodzi zdanie tej niby gwiazdy

 • Gość pisze:

  Lubię ludzi uśmiechniętych ale nie durnych

 • Gość pisze:

  No gwiazda jak nic, gwiazda tvn, ot stara torba.

  • Gość pisze:

   Jak sie mialo w rodzinie takiego „gnoja” jak urban to nawet takie przecietne babsko bez wyksztalcenia robi od nastolatki kariere w tvn, i kreuje sie ja na specjalistke

  • Wiosna pisze:

   Dlaczego jesteś niemiły i wyrażasz się per „stara torba”???

 • Gość pisze:

  Jak inni jaki kraj taka ewolucja ale co nas to z agi obchodzi kasa na konto za usługe od zabójców gwałcicieli pedofili sedziów profów giermków prezesów murarzy i innych podatników za najlepszą największą najbardziej sh..tową zabawe w źyciu bo w normalnym roseallage sr..ją na to dosłownie ha ha i to tyle

 • Agi pisze:

  Popieram… Ludzie w naszym kraju są jednak zaślepieni, nie chcą widzieć tego całego syfu…. Tu się nawet obrońców pedofili broni. Chory kraj!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×