Szukaj

Dorota Szelągowska już ubrała choinkę i wyznaczyła trend na nadchodzące święta

Dorota Szelągowska już ubrała choinkę i wyznaczyła trend na nadchodzące święta

Dorota Szelągowska już ubrała choinkę i wyznaczyła trend na nadchodzące święta

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że niektórzy myślami są już w sklepie z bombkami. Ale zaraz, zaraz. Dorota Szelągowska już ubrała choinkę! Sprawdźcie, jakie ozdoby są modne w tym sezonie.

Już jutro Mikołajki! Zupełnie nas więc nie dziwi, że Dorota Szelągowska ma za sobą pierwsze ubieranie choinki. Z racji swojego talentu do dekorowania wnętrz, w tym miesiącu będzie pewnie miała więcej okazji do ubierania świątecznych drzewek, ale skupmy się na pierwszym.

Zobacz: Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

Naczelna dekoratorka stacji TVN opublikowała własnie zdjęcie w prawdziwie świątecznym klimacie. Widać, że postawiła na jednokolorowe ubarwienie choinki – i to zawsze jest eleganckie wyjście! Wygląda na to, że warto postawić na jasne barwy i pójść w jeden kolor. Odchodzimy od trendów, gdzie każda bombka była w innym kolorze. Wyjątkiem są oczywiście domy, w których mieszkają małe dzieci. Bo jak tu odmówić zawieszenia wielokolorowego łańcucha z papieru, który wykonał młody artysta? 🙂

W komentarzach jak zwykle zawrzało. Zdania na temat koloru ozdób świątecznych są podzielone! Niektórym szalenie podoba się trend Doroty. Inni wolą swoje wielobarwne drzewka.

Zobacz koniecznie: Dorota Szelągowska pokazała cały dom! Oszalejecie z zachwytu! [DUŻO ZDJĘĆ]

U mnie zawsze choinka jest kolorowa, przesycona kolorami… Prawie że kiczowata… Wszędzie w niej wszystkiego, bombki, łańcuchy, cukierki, pierniczki… Ozdoby wykonane z moimi uczniami z niepełnosprawnością intelektualną …. Taka jest, oczywiście dla mnie, idealna

Takie choinki są eleganckie i piękne. Ale zdecydowanie wolę pstrokatą choinkę wspomnień z ozdobami zbieranymi przez całe życie

Wolę jarmarczną. Jednokolorowa jest bardzo elegancka i oficjalna

Jest piękna! Ale ja kocham moją kolorową i szaloną tak jak nasza rodzinka

Tylko jednokolorowa od dłuższego czasu. U mnie wersja srebrna

Moja zawsze jednokolorowa – czytamy w komentarzach.

Niestety na zdjęciu widoczny jest też jeden z dodatków, który bardzo nie spodobał się fanom. I trudno się dziwić.

Jestem Pani fanka naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie ładnie oprócz jednego detalu… mianowicie „dywanu”… robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania czy dodatki ze zwierząt powinny być surowo zabronione!!!!!

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała pracownię. Wnętrza ociekają luksusem. Tak pięknej łazienki jeszcze nie widzieliście


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×