Szukaj

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe! Po metamorfozie można ją pomylić z legendą kina!

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę na Marilyn Monroe

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę na Marilyn Monroe

Dorota Szelągowska zmieniła się w Marilyn Monroe! Gwiazda HGTV przeszła sporą metamorfozę. Na najnowszym zdjęciu można pomylić ją z największą ikoną światowego kina. Tak pięknie jeszcze nie wyglądała.

Dorota Szelągowska zmienia się jak kameleon. Gwiazda co rusz prezentuje fanom swoje nowe wcielenia. Największą metamorfozę przeszła po drugiej ciąży, po której schudła ponad 30 kilo. Efekty, jakie przyniosła jej prosta dieta i aktywny tryb życia, zrobiły piorunujące wrażenie na jej znajomych i internautach, gdy do sieci trafiły zdjęcia prezenterki z ceremonii wręczenia TeleKamer 2019.

Zobacz: Dorota Szelągowska w mig schudła 40 kilo! Dotarliśmy do jej cudownej diety!

Jak Dorota Szelągowska zgubiła zbędne kilogramy i odzyskała sylwetkę z czasów, gdy jej metabolizm pracował na pełnych obrotach? O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie.

Smuklejsza sylwetka dodała Dorocie pewności siebie. Największa gwiazda kanału HGTV zaczęła nosić odważniejsze, eksponujące jej atuty ubrania. O współpracę z nią zaczęli zabiegać topowi projektanci. Ostatnio na Szelągowską czekała paczka z drogą sukienką od Łukasza Jemioła. Wyglądała w niej spektakularnie.

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe. Co za metamorfoza!

Teraz możemy podziwiać kolejne wcielenie Doroty, i to takie, za które należą się jej wielkie brawa! Gwiazda wrzuciła na swoje Instastory zdjęcie, na którym pozuje schowana w kartonowym pudełku stojącym na ulicy. W dłoni trzyma papieros i nieodłączny atrybut XXI wieku – telefon komórkowy. W tle możemy dostrzec starego mercedesa, który nadaje fotografii szczególnego klimatu. Jednak to jej wygląd robi największe wrażenie.

Szelągowska po metamorfozie wygląda jak Marilyn Monroe, a wszystko to dzięki odpowiedniej, subtelnie opadającej wokół twarzy fryzurze. Blond loki, które miękko okalają twarz, to jedna z najbardziej klasycznych i uwodzicielskich kobiecych fryzur wylansowanych przez legendę światowego kina. Choć ma wiele naśladowczyń, tylko nielicznym udaje się osiągnąć efekt zbliżony do oryginału. Dorocie się to udało.

Zobacz: Dorota Szelągowska wdała się w groźną bójkę na warmińskim targu! Gwiazda pokazała podbite oko. Aż boli od samego patrzenia!

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe

Dorota Szelągowska jak Marilyn Monroe


6. Marilyn Monroe - 12 mln $

6. Marilyn Monroe - 12 mln $

Marilyn Monroe w sukni Norman Norell - Złote Globy 1962, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Marilyn Monroe w sukni Norman Norell - Złote Globy 1962, najpiękniejsze kreacje wszech czasów

Dorota Szelągowska – ramówka TVN Lifestyle wiosna 2019

Dorota Szelągowska – ramówka TVN Lifestyle wiosna 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×