Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola żyły w cieniu pedofila. Pisarka odnosi się do wywiadu córki: „Musiałam chronić dziecko”

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola o mocnym wywiadzie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska w programie Magdy Mołek wyznała, że jej ojczym był pedofilem. Opisała traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, jakich musiała doświadczyć wraz z matką Katarzyną Grocholą. Dodaje jednak, że gdyby mogła cofnąć czas, nie zmieniłaby niczego. Trudnej doświadczenia nauczyły ją siły i zbudowały jej osobowość.

Zobacz: Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil! Po latach ujawniła traumatyczną historię ze swojego życia: „Działy się różne rzeczy”

Matka Doroty SzelągowskiejKatarzyna Grochola postanowiła odnieść się do mocnych słów córki:

Zostawiłam go. Musiałam chronić dziecko. Chcę jednak podkreślić, że moja córka nie była molestowana. O tym, że człowiek, któremu zaufałam jest pedofilem dowiedziałyśmy się dopiero później. Gdy tylko w domu zaczęło robić się nie w porządku, szybko ją z niego wyprowadziłam i zaczęłyśmy wszystko od nowa. Każda kochająca matka by tak zrobiła – wyznała Katarzyna Grochola w rozmowie z Faktem.

Dodała również, że Dorota Szelągowska miała ważny powód do tego, aby mówić o tych przeżyciach akurat teraz:

Podejrzewam, że Dorota teraz o tym mówi, aby molestowane kobiety mogły się bronić lub chociaż żeby zachęcić je do pójścia na terapię. To ważne, żeby z zrzucić z siebie takie jarzmo. (…) Wywiad mojej córki jest odważny i ważny. To nie powód do wstydu. Zawsze podziwiałam ją za siłę – skwitowała

Zobacz także: Dorota Szelągowska szczerze o wychowaniu syna. Antoni pójdzie w ślady znanej rodziny?

Katarzyna Grochola na 6. Warszawskich Targach Książki 2015

Katarzyna Grochola o mocnym wywiadzie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wyznała, że jej ojczym był pedofilem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×