Dorota Szelągowska pojawiła się na jednej imprezie z byłym mężem i jego aktualną żoną. To zdjęcie sporo mówi o ich relacji

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska sobotni wieczór spędziła na imprezie, na której spotkała swojego byłego męża i jego aktualną żonę. Jakie relacje ich łączą? To zdjęcie jest bardzo wymowne.

Dorota Szelągowska od wielu lat utrzymuje się na fali popularności. Chociaż pierwsze kroki przed kamerami stawiała w Telewizji Polskiej, dopiero gdy przeniosła się do TVN-u, nabrała wiatru w żagle. Zaczęła prowadzić programy o tematyce wnętrzarskiej, które w mig stają się hitami.

O ile Szelągowska spełnia się zawodowo, o tyle w życiu prywatnym ma nieco mniej szczęścia. Gwiazda ma za sobą trzy rozwody. Z pierwszym mężem, za którego wyszła w wieku 20 lat, ma syna Antoniego. W 2013 roku poślubiła Adama Sztabę, z którym oficjalnie zakończyła małżeństwo w 2015 roku. Potem jej mężem był Michał Wawro, z którym rozwiodła się w 2021 roku.

Wiadomo, że Dorota Szelągowska jest znów zakochana, o czym dekoratorka wnętrz poinformowała podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Ta relacja jest podobno bardzo poważna. Tak przynajmniej twierdzi magazyn Świat&Ludzie, który przekazał, że gwiazda i jej nowy partner zdecydowali się razem zamieszkać:

Ta miłość dodaje Dorocie skrzydeł, energia ją roznosi. Przestawia, aranżuje bibliotekę – zdradza informator tygodnika.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na jednej imprezie. Jak układają się ich relacje?

Szelągowska przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. W poniedziałkowy poranek zdradziła, że ruszyła do pracy skoro świt. Wróciła też pamięcią do weekendu i ujawniła, że ma za sobą bardzo udaną imprezę:

Ja o 5:30 wczoraj vs ja o 5:30 dziś. Na podstawie różnic między nocą z soboty na niedzielę, a z niedzieli na poniedziałek można by uczyć nie tylko o względności czasu, ale relatywizmu w ogóle. Miłego tygodnia.

Okazuje się, że gwiazda TVN podczas wydarzenia nie tylko spotkała Natalię Kukulską i lektora z Hotelu Paradise, ale także swojego byłego męża, Adama Sztabę i jego aktualną żonę, Agnieszkę. Na pamiątkę zrobili sobie wspólne zdjęcie, które Dorota Szelągowska udostępniła na swoim Instagramie. Pokusiła się o krótki komentarz:

Ci dwoje też fajni choć najbardziej zmarzli. Przezdolny Adam Sztaba i jego ostojo-muzo-żona.

Wspomniana fotografia może być dowodem, że mimo rozstania Szelągowską i Sztabę nadal łączą koleżeńskie relacje.


Dorota Szelągowska na imprezie z byłym mężem i jego aktualną żoną

Dorota Szelągowska na imprezie z byłym mężem i jego aktualną żoną

Dorota Szelągowska na imprezie

Dorota Szelągowska na imprezie

Dorota Szelągowska na imprezie

Dorota Szelągowska na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×