Szukaj

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

Zdjęcie (1) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[1/14] Dorota Szelągowska na 18-stce syna

Zdjęcie (2) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[2/14] Dorota Szelągowska na osiemnastce syna

Zdjęcie (3) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[3/14] Dorota Szelągowska - szampańska 18-stka syna

Zdjęcie (4) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[4/14] Dorota Szelągowska - urodziny syna, zabawa z przyjaciółmi

Zdjęcie (5) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[5/14] Dorota Szelągowska pokazała tort dla syna

Zdjęcie (6) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[6/14] Dorota Szelągowska przygotowała projekt napisów

Zdjęcie (7) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[7/14] Antoni, syn Doroty Szelągowskiej, skończył 18 lat

Zdjęcie (8) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[8/14] Fotografia: AKPA

Zdjęcie (9) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[9/14] Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Zdjęcie (10) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[10/14] Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!

Zdjęcie (11) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[11/14] Adam Sztaba i Dorota Szelągowska rozstali się po 12 latach związku

Zdjęcie (12) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[12/14] Adam Sztaba w Vivie! opowiedział Piotrowi Najsztbowi o rozwodzie z Dorotą Szelągowską

Zdjęcie (13) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[13/14] Wywiad Piotra Najsztuba z Adamem Sztabą

Zdjęcie (14) Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na 18-stce syna. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie? Zdjęcie z imprezy mówi więcej niż powinno!

[14/14] Adam Sztaba i Piotr Najsztub rozwiedli się po roku ślubu

×