Szukaj

Dorocie Szelągowskiej rośnie konkurencja! Jej dwuletnia córka potrafi robić prawdziwe cuda

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska, przy okazji promocji nowego programu, pochwaliła się talentem swojej córki. Jakie zdolności po mamie odziedziczyła 2,5-letnia Wanda?

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna zawodowo. Bierze udział w kampaniach reklamowych, o których informuje na Instagramie. Na potrzeby jednej z nich pochwaliła się zmarszczkami. Dekoratorka w pełni zaakceptowała wpływ upływającego czasu, o czym poinformowała pod zdjęciem:

Zmarszczki mimiczne, szczególnie te od radości i zachwytów noszę dumnie, ale czas nie stoi w miejscu — komentuje pod zdjęciem.

Dorota Szelągowska o talencie córki. Co potrafi Wanda?

Dorota prowadzi programy, które cieszą się sporą popularnością wśród widzów. We wrześniu pojawi się kolejny z jej udziałem — Totalne remonty Szelągowskiej. Dekoratorka, by wypromować show, udziela wywiadów. W rozmowie z Party nie tylko opowiedziała o nowym projekcie, ale także podzieliła się ciekawostką na temat życia prywatnego.

Okazuje się, że gwiazda TVN-u przeprowadzała się co najmniej dwadzieścia razy. Do nowego mieszkania wprowadziła się rok temu. Niedawno zaprowadziła w nim jedną zmianę, przenosząc pokoju córki do pokoju gościnnego.

Co ciekawe, chociaż Wandzia niedawno skończyła 2,5 roku, pomaga mamie w dekorowaniu wnętrz. Ma własne narzędzia, umie posługiwać się wkrętarką, a także samodzielnie wkręca śrubki śrubokrętem:

Co ciekawe, na widok tej zmiany córka ogłosiła: Mamo, czegoś mi tu brakuje. Poszła do mojego pokoju po dodatkowe dekoracje. Też już urządza wnętrza, a ma dwa i pół roku! Ma też własny zestaw narzędzi, umie się posługiwać wkrętarką, ostatnio pomagała mi składać skrzynie i samodzielnie wkręcała śrubki śrubokrętem.

Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy i gdy dorośnie także będzie dekorować mieszkania? By udzielić odpowiedzi na to pytanie, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Warto dodać, że Szelągowska bardzo rzadko pokazuje dzieci. Niedawno jej syn, Antoni, postanowił pochwalić się tym, jak wygląda jego siostra. Na Instagramie udostępnił zdjęcia dziewczynki. Trzeba przyznać, że jest urocza!


Syn Doroty Szelągowskiej pokazał, jak wygląda Wandzia

Syn Doroty Szelągowskiej pokazał, jak wygląda Wandzia

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dorota Szelągowska pokazuje zmarszczki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×