Dorota Szelągowska otworzyła się przed Magdą Mołek. Groźne schorzenie zmusiło ją do sięgnięcia po antydepresanty

Dorota Szelągowska i Magda Mołek

Dorota Szelągowska i Magda Mołek

Dorota Szelągowska zdobyła się na szczerość i wyjawiła, że bierze leki antydepresyjne. Zdradziła powód, dla którego musi korzystać z tych medykamentów.

Dorota Szelągowska to uznana dziennikarka. Zaczynała karierę w programie Rower Błażeja na antenie TVP2. Później współprowadziła jeszcze inne show stacji, Pytanie na śniadanieW kolejnych latach przeszła do TVN. W prywatnej telewizji z powodzeniem realizuje programy wnętrzarskie. Najpopularniejszy z nich to Totalne remonty Szelągowskiej.

Sporo dzieje się w jej życiu prywatnym. Jest po kilku rozwodach, a jej mężami byli kolejno: Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Ze związku z tym pierwszym ma syna Antoniego, a z ostatnim, córkę Wandę.

Bohaterka tekstu rzadko otwiera się na sprawy prywatne. Wczoraj zrobiła wyjątek, pojawiając się w programie Magdy MołekW moim stylu, podczas którego opowiedziała o problemach zdrowotnych, przez które musi brać antydepresanty.

Dorota Szelągowska bierze antydepresanty. Dlaczego?

Rozmówczyni Magdy wyznała, że medykamenty pozwalają jej kontrolować emocje.

Dobrze, że biorę inhibitory zwrotne serotoniny, bo dzięki temu jakoś te emocje się nie wylewają.

Leki pomogły się jej uporać z atakami paniki. Były one tak dokuczliwe, że przez kilka miesięcy nie wychodziła z domu. Na szczęście farmakoterapia odniosła pozytywne skutki, dzięki czemu jest od nich wolna i może się cieszyć życiem.

Doceniam dwa lata ataków paniki, które sprawiły, że nie wychodziłam przez kilka miesięcy z domu. Doceniam, bo to we mnie zbudowało empatię.

Podczas rozmowy nie zabrakło innych wątków. Jednym z nich było życie uczuciowe Szelągowskiej. Dziennikarka zastanawia się nad tym, czy w ogóle jest w stanie stworzyć trwały związek, choć nie ukrywa, że samotność jej doskwiera.

Ja się zastanawiam, czy ja potrafię dzielić z kimś życie. (…) Nie lubię niedzieli na przykład, bo niedziela jest takim momentem, kiedy czuję samotność. Ale z drugiej strony bardzo lubię swoje samostanowienie. Jakąś tęsknotę na pewno w sobie mam, ale też nie zabiegam i nie poszukuję. Od 16. roku życia zawsze byłam w związku.

Cała rozmowa poniżej.

Wiedzieliście o problemach Doroty Szelągowskiej?


Dorota Szelągowska i Magda Mołek

Dorota Szelągowska i Magda Mołek

Dorota Szelągowska w naturalnie kręconych włosach

Dorota Szelągowska w naturalnie kręconych włosach

Magda Mołek – Elle Style Awards 2022

Magda Mołek – Elle Style Awards 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×