Dorota Szelągowska pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Internauci uważają, że wygląda jak klon Kate Winslet. Widać podobieństwo?

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje bez makijażu. Anna Kalczyńska uważa, że wygląda jak Kate Winslet. Widać podobieństwo?

Dorota Szelągowska pierwsze kroki w karierze stawiała przed kamerami TVP. W 1998 roku była gospodynią programu Rower Błażeja. Prowadziła też m.in. Pytanie na śniadaniegdzie partnerował jej Tomasz Kin. Popularność zdobyła w 2014 roku, gdy dołączyła do grupy TVN Discovery. Stała się gwiazdą programów o tematyce wnętrzarskiej. Każdy w krótkim czasie stał się hitem.

Dorota Szelągowska bez makijażu. Jak wygląda?

Szelągowska zdobyła mnóstwo fanów, którzy śledzą zarówno jej zawodowe działania, jak i życie prywatne. Obserwują Instagram, gdzie co jakiś czas pojawiają się nowe treści. Niedawno gwiazda pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła pod okiem zaprzyjaźnionego fryzjera. Chociaż bała się, że kolor wyjdzie zbyt ciemny, ostatecznie efekt ją zadowolił.

W środowy poranek Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Dodała zdjęcie, na którym pozuje w naturalnej odsłonie. Wydaje się, że zostało ono zrobione tuż po kąpieli – gwiazda mokre włosy schowała pod ręcznikiem. W opisie ujawniła, że bierze się do pracy. Rusza w Polskę, by kręcić nowe odcinki programu Tu jest pięknie, w którym pokazuje wybrane zakątki naszego kraju.

Dzień dobry. Odgruzowuję się po dłuuugim weekendzie i jadę za miedzę (No, może dwie) kręcić #tujestpięknie Słońca dla Was!

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Komplementowali gwiazdę TVN. Podkreślali, że nawet bez makijażu wygląda oszałamiająco:

  • Piękna i silna kobieta. Fajnie, że pokazuje Pani wszystkim kobietom, ze „niedoskonałości” też są piękne i wyjątkowe.
  • Dorota w każdej wersji piękna, chciałabym wyglądać tak ładnie jak Ty bez make upu, a tu klops.
  • Wyglądasz super. Normalna kobieta a nie naciągana lala.

Anna Kalczyńska poszła o krok dalej i porównała Dorotę Szelągowską do znanej aktorki:

Dorotka, przypominasz Kate Winslet. Kto się ze mną zgadza?

Też dostrzegacie to podobieństwo?


Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wróciła do pracy

Dorota Szelągowska wróciła do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×