Fani przecierają oczy ze zdumienia, przyglądając się twarzy projektantki z bliska. To jest Dorota Szelągowska? Teraz widać podobieństwo do matki

Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola

Dorota Szelągowska pokazała się w wakacyjnej odsłonie, bez makijażu i fryzury, w swobodnym ubraniu. Fani niemal jej nie poznali. Jak wygląda?

Dorota Szelągowska pierwsze kroki w karierze stawiała przed kamerami TVP. W 1998 roku prowadziła Rower Błażeja. Prowadziła też m.in. Pytanie na śniadaniegdzie partnerował jej Tomasz Kin. Popularność zdobyła w 2014 roku, gdy dołączyła do grupy TVN Discovery. Stała się gwiazdą programów o tematyce wnętrzarskiej, jej kreatywność i wyczucie stylu sprawiły, że każdy z nich szybko stawał się hitem.

Szelągowska zdobyła mnóstwo fanów, którzy śledzą zarówno jej zawodowe działania, jak i życie prywatne. Obserwują Instagram — jest ich już ponad 800 tys., gdzie co jakiś czas pojawiają się nowe treści. Niedawno pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła pod okiem zaprzyjaźnionego fryzjera.

Kiedy Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu, w wakacyjnej odsłonie, internauci mieli trudności, żeby ją poznać. Dopiero widać, jak bardzo jest podobna do matki, Katarzyny Grocholi.

Dorota Szelągowska jest podobna do matki, Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska ma już ugruntowana pozycję w zawodzie. Jej programy wnętrzarskie są hitami. Nie poszła tą samą drogą, co jej mama, Katarzyna Grochola, choć słuchając jej wywodów, można stwierdzić, że talent do opowieści także ma. Nie uniknęła jednak porównań do pisarki, jeśli chodzi o fizyczność. Kiedy opublikowała wakacyjny post i stwierdziła, że rzuca makijaż i przyciasne ciuchy, fani zaniemówili.

Bez filtra, pracy, budzika (córka go godnie zastępuje), przyciasnych spodni i stanika. Z ludźmi, których kocham. Uwielbiam lipiec #wakacje #prawdziwatwarz #wolność #szczęście – napisała projektantka.

Dopiero na tym zdjęciu, kiedy można się przyjrzeć z bliska jej twarzy, widać, jak bardzo jest podobna do znanej mamy.

  • Ale Pani podobna do Mamy….! Boziu, normalnie tak tego nie widać, ale na tym zdjęciu na maksa.
  • No dopiero teraz widać, jak bardzo jest pani podobna do matki.
  • W każdym wydaniu piękna, ale tu trudno poznać, że to pani.

Też uważacie, że Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?


Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska bez makijażu

Dorota Szelągowska wie, co będzie robić na emeryturze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×