Dorota Szelągowska bez makijażu i w piżamie. Ale my patrzymy na jej fryzurę. Takiej jeszcze nie miała

Dorota Szelągowska metmaorfoza

Dorota Szelągowska metmaorfoza

Dorota Szelągowska bez makijażu i w piżamie. Tuż przed snem zaprezentowała internautom nową, ciekawą fryzurę. W takiej odsłonie jeszcze się nie pokazywała.

Dorota Szelągowska sławę i rozpoznawalność zdobyła dzięki programom wnętrzarskim. Dorota was urządzi to flagowa produkcja TVN-u, która przyciąga przed telewizory miliony widzów. W ostatnich latach gwiazda zaangażowała się w kilka szeroko komentowanych projektów. Odpowiada między innymi za rewolucję w kuchni Mateusza Gesslera. Na co dzień Dorota prężnie działa w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami ciekawszymi kadrami ze swojego życia.

Przypomnijmy: Dorota Szelągowska wzięła się za dom Mateusza Gesslera! Zmiana wystroju powala! Teraz to istny Wersal!

Dorota Szelągowska bez makijażu i z nową fryzurą. Pasuje jej?

Dorota jest jedną z tych gwiazd, które nie krępują pokazywać się w domowych pieleszach. Na Instagramie można doszukać się takich zdjęć, na których prezenterka pozuje bez żadnego makijażu, ewentualnie przy niewielkich kosmetycznych poprawkach. To świadczy tylko o jej ogromnym dystansie do siebie. W końcu niewiele gwiazd tak wielkiego formatu decyduje się na równie odważne publikacje.

Zobacz: Dorota Szelągowska na 18-stkę syna zrobiła rewolucję w jego pokoju! O takich wnętrzach marzy każdy młody mężczyzna

We wtorkowy wieczór Dorota poszła na całość i zaprezentowała się w jeszcze ciekawszym wydaniu. Na jej Instastory pojawił się film, który nagrała tuż przed snem – po prysznicu, ubrana w piżamę. Oprócz pięknego wystroju i stylowych dodatków, uwagę przykuwa coś jeszcze – nowa fryzura Szelągowskiej, której podstawą jest przedziałek na środku głowy i grzywka ułożona na dwa boki.

Odważnie, ale całkiem stylowo. Gwiazda tym sposobem udowodniła, że ma bardzo plastyczną urodę, która pasuje nie tylko do natapirowanych włosów, loków czy koków. Do tego wszystkiego lansuje trend na naturalność, jakiej w dobie internetu i Photoshopa jest niewiele. To cenne, zważywszy na fakt, że córkę Katarzyny Grocholi śledzi prawie 600 tysięcy fanów, do których należy dołożyć widownię „z doskoku”.

Zobacz: Dorota Szelągowska w mig schudła 40 kilo! Dotarliśmy do jej cudownej diety!


Dorota Szelągowska bez makijażu i w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska bez makijażu i w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska bez makijażu i w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska bez makijażu i w nowej fryzurze

Dorota Szelągowska w czasie jesiennej ramówki TVN 2019

Dorota Szelągowska w czasie jesiennej ramówki TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×