48-letnia Dorota Naruszewicz pokazała się w seksownym bikini i bez makijażu! Piękna Beata z „Klanu” szaleje z córkami na Florydzie!

Dorota Naruszewicz w pełnym makijażu

Dorota Naruszewicz w pełnym makijażu

Dorota Naruszewicz z córkami na Florydzie

Dorota Naruszewicz, czyli słynna Beata z Klanu, przebywa obecnie ze swoimi nastoletnimi córkami na Florydzie. Gwiazda pokazała się w bikini bez makijażu oraz zaprezentowała swoje dwie śliczne pociechy.

Dorota Naruszewicz kojarzy się przede wszystkim z serialem TVP Klan, w którym zagrała w 2056 odcinkach. Aktorka wcieliła się wówczas w postać Beaty Boreckiej. Serialowa gwiazda po 14 latach nagle odeszła z hitowej produkcji.

Nie ma w tym żadnej sensacji. 14 lat to jest bardzo dużo, a i postać mi się znudziła. Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie. Sama jestem widzem i jak setny raz z kolei oglądam ulubiony film w telewizji, jak piętnasty raz idę do teatru na ulubioną sztukę, moje odczucia, ciekawość, wrażliwość, emocje jako odbiorcy ulegają określonym zmianom, słabną… Aż któregoś pięknego dnia mówię sobie – czas na „metamorfozę” – tłumaczyła swoją decyzję

Obecnie Dorota po długiej przerwie wróciła na salony, ponownie olśniewa wszystkich swoją urodą. Prywatnie aktorka jest żoną Tomasza Żórawskiego, prawnika, z którym ma dwie śliczne córki – 16-letnią Ninę oraz 13-letnią Nellę.

Dorota Naruszewicz święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok przywitała z rodziną w Nowym Jorku. Gwiazda poleciała do USA już 21 grudnia. Aktorka ze swoimi nastoletnimi córkami przebywa obecnie na Florydzie.  Atrakcyjna mama z pociechami korzysta ze spacerów oraz nie odmawia sobie szaleństwa na desce.

Dorota zbliża się do 50-tki, jednak nadal wygląda świetnie, czego dowodem są jej zdjęcie w bikini oraz bez makijażu zrobione na Florydzie. W tle widać także jej śliczne córki.

Zobaczcie jak wygląda.

Nikt o tym nie wiedział. Dorota Naruszewicz miała być gwiazdą Hollywood! Zrobiła w USA coś niezwykłego

Dorota Naruszewicz zmyła makijaż i pokazała głębokie zmarszczki! Odważnie!

Słynna Beata z „Klanu” wróciła na salony po długiej przerwie! Co ona zrobiła, że wciąż tak dobrze wygląda?

 

 

 

 


Dorota Naruszewicz z córkami na Florydzie

Dorota Naruszewicz z córkami na Florydzie

Dorota Naruszewicz z córkami na Florydzie

Dorota Naruszewicz z córkami na Florydzie

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×