Szukaj

49-letnia Dorota Naruszewicz bez ubrań pręży się na fotelu. Zdjęcia jak z magazynu dla dorosłych

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz zdecydowała się na wrzucenie bardzo odważnego zdjęcia do sieci. Fani prześcigają się w komplementach na jej temat.

Dorota Naruszewicz, to aktorka, która dzięki serialowi Klan, zdobyła niemałą popularność. Przez wiele lat wcielała się w rolę Beaty. Z legendarnej kreacji postanowiła jednak zrezygnować, załamując tym swoich fanów. Aktorka na długi czas zniknęła z polskiego show-biznesu. 

Jednak ostatecznie zdecydowała się pojawić na ściankach ponownie. Wróciła do mediów, wywołując niemały entuzjazm wśród dawnych sympatyków. Momentalnie gwieździe przybyło mnóstwo fanów na Instagramie, na którym w ostatnim czasie sporo się dzieje. To tu aktorka dzieli się relacją ze swojego życia codziennego. Czasami decyduje się nawet na pokazanie rodzinnych kadrów. Teraz odważyła się wrzucić zdjęcia, które wywołały niemałe poruszenie wśród jej obserwatorów. Trudno uwierzyć w to, że Dorota dobiega pięćdziesiątki, gdyż prezentuje się na nich niczym nastolatka. Jej figura zachwyca.

Dorota Naruszewicz bez ubrań pręży się na fotelu

Dorota jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie, dzięki czemu powoli zdobywa coraz większą liczbę fanów. Ostatnio pochwaliła się, że udało się jej zrealizować wszystkie założenia z listy, która miała „do zrobienia”. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością udaje się na zasłużony odpoczynek, a cały tydzień może zaliczyć do udanych. Bycie konsekwentną w założeniach popłacało i aktorka mogła wreszcie się zrelaksować. Na dzisiejszym zdjęciu postanowiła pokazać, jak wygląda jej niedziela pełna odpoczynku.

Okazuje się, że Beata zażywa relaksu, oddając się lekturze ulubionego czasopisma. Gwiazda została uwieczniona podczas tej czynności. Jednak zdjęcie w fotelu zdecydowanie nie należy do zwyczajnych, gdyż widzimy na nim aktorkę czytającą magazyn toples. Rozpuszczone włosy dodają jej sporo uroku. Naruszewicz wygląda niczym rasowa modelka, prężąc się bez ubrań na fotelu.

„Wolnoć Tomku w swoim domku” Czyż nie? Dorota – napisała.

Fani pod zdjęciem prześcigają się w komplementach pod jej adresem:

  • Zjawiskowa kobieta pełna subtelności i wdzięku.
  • Piękna fota.
  • Wow! Petarda!
  • Ma Pani bardzo zgrabne nogi, miłej niedzieli Pani życzę.

Od takiej ilości słodyczy w słowach, można się rozpłynąć.

 


Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz

Dorota Naruszewicz - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Dorota Naruszewicz - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×