Wielki powrót uwielbianej gwiazdy! Wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”!

Taniec z gwiazdami logo

Taniec z gwiazdami logo

Dorota Naruszewicz w Tańcu z gwiazdami 9

Dorota Naruszewicz w 9. edycji Tańca z gwiazdami? Słynna Beata z Klanu powraca na antenę. Czy wiosną 2019 wystąpi w programie Polsatu?

Taniec z gwiazdami 2019: Beata z Klanu w programie?

Dorota Naruszewicz w latach 90. zdobyła popularność dzięki roli Beaty w serialu Klan. Ku zaskoczeniu tysięcy widzów, gwiazda zrezygnowała z gry w serialu i wycofała się z życia publicznego. Dopiero po siedmiu latach wróciła do show-biznesu, w którym w czasie przerwy pojawiała się epizodycznie.

Jak informuje Fakt, aktorka już po świętach Bożego Narodzenia podpisze umowę z produkcją Tańca z gwiazdami, co zdradziła osoba z bliskiego otoczenia Doroty:

Stąd jej ostatni powrót na salony. Chce o sobie przypomnieć, aby w marcu, gdy pojawi się na parkiecie, mieć większe szanse – opowiada w rozmowie z tabloidem informator.

Produkcja informacji tej nie potwierdziła, przyznając że obsada cały czas się tworzy i jeszcze nie czas informować o tym, kto wystąpi na parkiecie w wiosennej odsłonie tanecznego show:

Ekipa do 9. edycji Tańca z gwiazdami jest właśnie kompletowana, ale nie ma jeszcze ostatecznych decyzji, kto wystąpi – brzmi oficjalny komentarz stacji.

Naruszewicz to niejedyne nazwisko, które pojawia się w kontekście potencjalnych uczestników. Nie tak dawno informowaliśmy, że na parkiecie wystąpi Mister Polski 2017 – Jakub Kucner. Informację tę potwierdziła jego menadżerka Aldona Wleklak:

Tak, to prawda. Jakub zatańczy w dziewiątej edycji Tańca z gwiazdami.

Dodajmy, że Naruszewicz reprezentuje ta sama agentka co Kucnera.

Gwiazdy malują z dziećmi bombki w świątecznej akcji charytatywnej: Wiktoria Gąsiewska, Dorota Naruszewicz, Paula Tumala, Jakub Kucner

Ponad 30 gwiazd na wigilii ATM: Małgorzata Kożuchowska, Weronika Rosati, Dorota Naruszewicz, Krystian Wieczorek z żoną

Dorota Naruszewicz zmyła makijaż i pokazała głębokie zmarszczki! Odważnie!


Dorota Naruszewicz – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Dorota Naruszewicz – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Dorota Naruszewicz – Serce nie sługa, premiera filmu

Dorota Naruszewicz – Serce nie sługa, premiera filmu

Dorota Naruszewicz – Thecadess, pokaz jesień zima 2018/2019

Dorota Naruszewicz – Thecadess, pokaz jesień zima 2018/2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×