Co za zmiana! Dorota Gardias zapuszcza włosy. Tak długich kosmyków jeszcze nie miała. Pojawiła się też prosta grzywka.

Dorota Gardias - włosy

Dorota Gardias - włosy

Dorota Gardias zaprezentowała się fanom w nowym wydaniu. Gwiazda zapuszcza włosy i jeszcze nigdy nie miała tak długich kosmyków. Pojawiła się też prosta grzywka. 

Dorota Gardias to jedna z najbardziej znanych twarzy TVN. Pogodynka szybko zyskała sobie sympatię widzów i stała się niezwykle popularna. Zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, którzy skrzętnie śledzą nie tylko jej karierę, ale też życie prywatne. W tym ostatnio całkiem sporo się działo i przez jakiś czas nie były to niestety dobre wieści. Gwiazda walczyła z nowotworem piersi. W najtrudniejszych chwilach mogła liczyć wówczas na swojego partnera.

Mój partner bardzo mi pomagał w trudnych momentach i wspierał mnie, jak miałam operację. Jestem bardzo z nim szczęśliwa w związku, oby na zawsze.

Prezenterce na szczęście udało się pokonać chorobę i wyszła z tego obronną ręką. Niestety jej uczucie, które wydawało się, że przeszło jedną z największych prób, szybko się wypaliło. Gwiazda potwierdziła w prasie, że rozstała się z ukochanym.

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – powiedziała Party.

Dorota Gardias w nowej fryzurze. Jak wygląda w długich włosach?

Dorota jest jedną z tych gwiazd, które nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie nie tylko udziela wywiadów, ale też skrupulatnie prowadzi social media. Zamieszcza tam kulisy pracy i wiele kadrów, na których pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Wiadomo, że najwięcej uwagi skupia na swojej ukochanej córeczce Hani. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej mamy i często gości też w jej social mediach.

W sobotnie przedpołudnie Dorota postanowiła nieco zaskoczyć fanów i pokazała się zupełnie odmieniona. Gwiazda od lat nosi bardzo krótkie włosy, które układa w wystylizowane fryzury. Zdaje się, że postanowiła z tego zrezygnować i zapuszcza kosmyki, czego dowodem może być nowe zdjęcie na jej profilu.

W tak długich włosach i w takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy. Włosy Doroty sięgają już za ucho, a gwiazda zdecydowała się nawet na prostą grzywkę. Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba jej metamorfoza?


Dorota Gardias zapuszcza włosy

Dorota Gardias zapuszcza włosy

Dorota Gardias zapuszcza włosy

Dorota Gardias zapuszcza włosy

Jak mieszka Dorota Gardias?

Jak mieszka Dorota Gardias?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×