Dorota Gardias pokazała twarz córki! Uroda Hani robi wrażenie, tak samo jak sylwetka gwiazdy. Ale ciało!

Dorota Gardias jest zakochana

Dorota Gardias wakacje

Dorota Gardias postanowiła maksymalnie wykorzystać ostatni tydzień wakacji. Zabrała swoją córeczkę, Hanię, do Szklarskiej Poręby. Szalały tam razem, między innymi, w basenie z widokiem na góry. Na jednym ze zdjęć gwiazda pokazała twarz córki! Jaka ona śliczna.

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej znanych prezenterek pogody w Polsce. Jest piękna, dowcipna i utalentowana. Nic więc dziwnego, że jest bardzo rozpoznawalna i ma spore grono fanów, których uszczęśliwia, publikując na Instagramie swoje zdjęcia.

Zobacz: Córka Doroty Gardias to dziś prawdziwa dama! Pogodyna pokazała, jak zmieniła się Hania

Dorota Gardias z córką na wakacjach. Pokazała twarz Hani

Dorota Gardias zabrała swoja córeczkę Hanię w góry, do Szklarskiej Poręby. W tym roku pogoda jest dla nas bardzo łaskawa i cieszymy się w Polsce tropikalnymi upałami, nie trzeba więc wybierać się za granicę w poszukiwaniu słońca. Dziennikarka postanowiła ostatni tydzień wakacji wykorzystać maksymalnie jak się da.

Ostatni tydzień wakacji!!! Trzeba go przeżyć jak najpiękniej!!! Jupiiii!!!! #hania #mama #love #summer #zabawa #holiday #happy #mylove #sun #mountains #szklarskaporeba @czarnykamien – napisała na swoim Instagramie.

Na opublikowanej fotografii widać samo szczęście. Mama z córką podczas harców w basenie. I to w pięknych okolicznościach przyrody! Widok, jaki rozpościera się w tle, zapiera dech w piersi. Tak samo zresztą jak uroda pań w wodzie.

Zobacz: Dorota Gardias wskazała następcę Agnieszki Woźniak-Starak w “Ameryka Express”! [WIDEO]

Opinie na temat sylwetki Doroty Gardias

Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać, tak uroczy obrazek, musiał zostać odpowiednio przez nich skomentowany. Oto co piszą:

  • Dorotko wyglądasz przepięknie, zjawiskowo cudnie w tym bikini, bardzo ładnie się uśmiechasz jesteś wspaniała pozdrawiam cię serdecznie z całego serca, życzę miłego romantycznego pięknego wspaniałego słonecznego dnia.
  • Miłej zabawy i odpoczynku w tak pięknych okolicznościach przyrody.
  • Piękne miejsce,piękne panie, pozdrawiania z Krakowa.
  • Udanego wypoczynku Pani Doroto. Dzisiaj minęłyśmy się nawet.

Pogoda zapewniona, więc życzymy Dorocie Gardias udanego wypoczynku. Przy okazji spójrzcie na jak piękną dziewczynkę wyrosła Hania.

Zobacz: Małgosia Socha zaprezentowała wesołą gromadkę swoich słodkich dzieci! Jak ten czas szybko leci!


Dorota Gardias z Hanią

Dorota Gardias z Hanią

Córka Doroty Gardias na wakacjach

Córka Doroty Gardias na wakacjach

Hania – córka Doroty Gardias

Hania – córka Doroty Gardias

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×