Dorota Gardias krytykuje wybory miss, a przecież sama brała w nich udział: „To powinno się już zakończyć. Już czas”

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias i Miss Polski Nastolatek, Katarzyna Synowiec, gościły w Dzień Dobry TVN. Pogodynka wypowiedziała się na temat konkursów piękności. Padły słowa, które przez wielu mogły zostać uznane za gafę.

W piątek w studiu Dzień Dobry TVN gościła między innymi Katarzyna Synowiec. 17-latka, która zdobyła tytuł Miss Nastolatek 2020. Obok niej na kanapie zasiadła Dorota Gardias, która w 1995 roku też wygrała wybory Miss Nastolatek. Panie rozmawiały o konkursach piękności. W pewnym momencie pogodynka wypowiedziała słowa, które można byłoby uznać za gafę, zwłaszcza że padły w obecności dziewczyny. Jak zareagowała na nie Kasia?

Dorota Gardias popełniła gafę na wizji?

Katarzyna Synowiec w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą opowiedziała o swoich pasjach oraz planach na przyszłość. Pochodząca z Drezdenka w województwie lubuskim 17-latka zdradziła, że interesuje się m.in. wokalistyką, teatrem oraz modą. Jej dzień jest wypełniony po brzegi. Licealistka łączy naukę w liceum, ze szkołą muzyczną.

Mam nadzieję, że ten konkurs jest właśnie takim oknem na świat i da mi możliwość spełnić się w zawodzie – mówiłą Kasia.

Dorota Gardias, która w 1995 roku sama zdobyła tytuł Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego, potwierdziła, że wygrana może być furtką do kariery. Podkreśliła jednak, że trzeba zachować rozsądek, a nastolatki, wygrywające konkursy piękności powinny móc liczyć na wsparcie na rodziców.

Bywa tak, że przy okazji wyborów miss, są różni ludzie, którzy nie zawsze mają dobre intencje. Mnie różne takie nieprzyjemne sytuacje akurat nie spotkały, ale wiem, że były – mówiła.

W trakcie rozmowy Ewa Drzyzga poprosiła Dorotę o opinię w sprawie organizowania konkursów piękności w dzisiejszych czasach.

Powiedz co sądzisz o takich głosach, które się pojawiają, że wybory miss to jest właściwie relikt przeszłości i tak naprawdę powinny odejść do lamusa – zapytała.

Okazało się, że Gardias, która sama brała udział w wielu takich konkursach, zmieniła o nich zdanie. Siedząc obok Miss Nastolatek 2020, powiedziała, że uważa, że tego typu konkursy nie powinny się już odbywać.

To nawet nie chodzi o to, że to jest relikt przeszłości, ale jak sobie tak analizowałam wczoraj to wszystko, trochę poczytałam na ten temat, pooglądałam te zdjęcia, różne filmiki, jeszcze różne są doniesienia z zewnątrz o różnych trudnych sytuacjach… To myślę sobie, że to powinno się już zakończyć. Już czas. Takie jest moje zdanie – stwierdziła.

Katarzyna Synowiec zareagowała na jej słowa z dystansem i poczuciem humoru, wykazując się przy okazji niezłym refleksem.

Ja zdążyłam – podsumowała, śmiejąc się.

Wielu uznałoby słowa Gardias za gafę, zwłaszcza że wypowiedziała je w obecności nastolatki, która właśnie spełniła jedno z marzeń, wygrywając taki konkurs. Uważacie, że Dorota popełniła faux pas?


Dorota Gardias i Katarzyna Synowiec w DDTVN

Dorota Gardias i Katarzyna Synowiec w DDTVN

Katarzyna Synowiec w DDTVN

Katarzyna Synowiec w DDTVN

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×