Dorota Gardias ledwo pokonała koronawirusa, już szaleje na śniegu. Fani są zaniepokojeni: „Nie jest Pani za zimno?”

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias pochwaliła się na Instagramie nową sesją zdjęciową. Chociaż dopiero niedawno pokonała koronawirusa, już szaleje na śniegu. Internauci są zaniepokojeni

Dorota Gardias przez koronawirusa w październiku trafiła do szpitala. Gdy ta informacja obiegła tabloidy, pogodynka postanowiła zareagować. Wydała oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia. Przekazała, że jest pod opieką specjalistów, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo:

Stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID. Cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża. Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej.

Na szczęście kilka tygodni później pogodynce udało się wrócić do zdrowia. Po powrocie do domu rozpoczęła kwarantannę. Z pomocą przyszli jej przyjaciele. Jak ujawniła pogodynka w rozmowie z Jastrząb Post, to oni przynosili zakupy, czy wynosili śmieci:

Pomagali nam przyjaciele. Przynosili zakupy, wynosili śmieci, które stały pod drzwiami. Ta pomoc sąsiedzka, przyjacielska jest w takiej sytuacji bezcenna. To nie jest przyjemne być zamkniętym i mieć takie ograniczenie.

Zobacz: Gardias opowiedziała o kwarantannie: „To było trudne przeżycie”. Zdradziła, jak udało się jej przetrwać [WIDEO]

Dorota Gardias w sesji w śniegu. Co na to jej fani?

Gardias wróciła do wykonywania służbowych obowiązków, jest też bardzo aktywna w social mediach. Tam co jakiś czas publikuje nowe posty. Tak jak we wtorkowe popołudnie, gdy pochwaliła się sesją zrobioną w śniegu.

Chociaż temperatury na dworze są minusowe, gwieździe to nie przeszkadza. Pozowała przed obiektywem ubrana w sukienkę mini z długim rękawem, którą połączyła z ciepłą, żółtą kamizelką. Ubrała długie sznurowane, buty, można odnieść wrażenie, że nie ma na sobie rajstop. W takim wydaniu prezentuje się fenomenalnie:

„Cieszmy się z małych rzeczy, bo w wzór na szczęście w nich zapisany jest” #nasaneczki #poszkole #popracy #20minut #dlazdrowia #dladzieci #dlasiebie #dlauśmiechu #przytulasy – napisała Dorota Gardias w podpisie jednego ze zdjęć.

Gdy część internautów zachwyca się sesją, niektórzy są nią zaniepokojeni. Obawiają się, że pogodynce podczas robienia zdjęć było zimno:

  • Fani Doroty mają dziś szczęść ze widzimy Cię tak często nie wyglądasz na bardzo szczęśliwa.
  • Bo zmarzną nogi.
  • Jak zawsze wygląda Pani obłędnie.
  • Śliczna ta nasza Pogodynka.

Dorota zabrała głos. W jednym z komentarzy ujawniła, że wcale nie było tak zimno, jak może się wydawać:

Nie było tak źle.

Trzeba przyznać, że ujęcia robią wrażenie.


Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Dorota Gardias pochwaliła się sesją w śniegu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×