Szukaj

Dorota Gardias przerwała milczenie po doniesieniach o koronawirusie. Dodała bardzo wymowny wpis. W komentarzach poruszenie

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias ma koronawirusa — donosi Super Express. Chociaż pogodynka od poniedziałku ma znajdować się w szpitalu, dwa dni później opublikowała wpis i wydaje się, że przerwała milczenie. Co napisała? 

O tym, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusemSuper Express poinformował w środowe popołudnie. Tabloid, powołując się na osobę z otoczenia dziennikarka, donosił, że pogodynka trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Miała zarazić się od swojej córki, Hani, która przechodzi COVID-19 prawie bez objawów:

W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę — mówi przyjaciółka Gardias w rozmowie z tabloidem.

Portal informuje, że pogodynka miała problemy z oddechem. Właśnie dlatego od razu została skierowana do szpitala:

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle — dodała osoba z otoczenia dziennikarki.

Dorota Gardias przerywa milczenie

Dorota miała trafić do szpitala w poniedziałek. Chociaż sama zainteresowana nie odniosła się do spekulacji, dwa dni po tym, jak rzekomo znalazła się w placówce, dodała post, którym przerywa milczenie. Opublikowała zdjęcie, na którym znajduje się na trawie, łapie promienie słoneczne. W opisie umieściła czterolistną koniczynę, która symbolizuje szczęście.

View this post on Instagram

#🍀

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Czyżby pogodynka w ten sposób informowała fanów, że ma się lepiej? A może zaprzecza doniesieniom o rzekomej chorobie? Na oficjalny komentarz trzeba jeszcze poczekać. Pewne jest za to, że internauci próbują jej dodać otuchy. Pod postem piszą, że trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia:

  • Jeśli to prawda co piszą, to duuuuuużo zdrowia Pani Doroto!!! Proszę się nie dać i nakopać wirusowi, żeby mu w pięty poszło.
  • Czytam, że Dorotka leży w szpitalu pod tlenem ? Ściskam mocno, zdrowia życzę ♥️
  • Pani Doroto dużo zdrówka dla Pani i Hani , czekamy na jakieś wieści.

My również dołączamy się do życzeń, trzymając kciuki za szybki powrót do zdrowia.


Dorota Gardias przerwała milczenie

Dorota Gardias przerwała milczenie

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Garidas - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Dorota Garidas - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×