Szukaj

Dorota Gardias cały czas odczuwa skutki koronawirusa. Pojawiły się nowe powikłania: „Jest masakra”

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias kilka tygodni temu przeszła koronawirusa. Gwiazda cały czas odczuwa skutki choroby. Towarzyszą jej powikłania, z którymi stara się walczyć. Ostatni problem spędza jej sen z powiek. Co jej dolega?

Pandemia koronawirusa cały czas stanowi śmiertelne zagrożenie. Od momentu gdy w Polsce pojawił się pierwszy zdiagnozowany pacjent, liczba osób chorych zaczęła wzrastać lawinowo. Codziennie odnotowywano kolejne przypadki, aż w kulminacyjnym punkcie pojawiało się ich kilkadziesiąt tysięcy dziennie.

Rząd już wiosną zdecydował się wprowadzić szereg obostrzeń, które miały zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu choroby. Zamknięto szkoły, galerie handlowe, a cały show-biznes od kilku długich miesięcy stoi w miejscu. Wirus okazał się na tyle silny, że cały czas stanowi ogromne zagrożenie, a pomimo reżimu sanitarnego nie można uniknąć kolejnych przypadków zachorowań.

Choroba nie ominęła także gwiazd. Co jakiś czas do prasy przedostawały się informacje o kolejnych znanych osobach zmagających się z COVID-19. Kilka z nich niestety przegrało walkę o życie (m.in. Dariusz Gnatowski). Inne natomiast, pomimo powrotu do zdrowia, cały czas borykają się z powikłaniami i przykrymi skutkami koronawirusa. Jedną z gwiazd, która ciągle odczuwa chorobę jest Dorota Gardias.

Dorota Gardias ciągle odczuwa skutki koronawirusa

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o tym, że popularna prezenterka pogody zmaga się z koronawirusem. Zachorowała razem ze swoją córeczką Hanią. O ile dziewczynka dobrze znosiła ten stan, o tyle jej mama wymagała jednak hospitalizacji i podłączenia pod tlen. Czuła się bardzo źle, co wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Miałam ból mięśni, pleców, tkliwość skóry, bolał mnie brzuch, narządy wewnętrzne, a to, co było totalną dla mnie nowością jeśli chodzi o odczucia bólu, to nie mogłam ruszać oczami, bo dosłownie bolały mnie mięśnie oka – wyznała Dorota.

Niestety Dorota cały czas bardzo dotkliwie odczuwa chorobę. Mimo że od dawna już jest w domu, a nawet wróciła do pracy, to koronawirus nie daje jej o sobie zapomnieć.

Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli problemy z pamięcią – wyznała ulubienica widzów.

Bardzo odbił się nie tylko na jej zdrowiu, ale także na wyglądzie. Gwiazda ciągle nie może sobie poradzić z wypadającymi włosami. Prezenterka zaczęła wspomagać się kosmetykami i suplementami diety.

Jest masakra z włosami, które wypadają mi od czasu przebycia koronawirusa. Od świąt używam do mycia i odżywiania preparatów ze skrzypem polnym. Oprócz tego biorę suplementy dla kobiet – wyznała.

Miejmy nadzieję, ze już wkrótce upora się ze swoim problemem i jak do tej pory będzie zachwycała nienaganną fryzurą.


Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Szanowna Pani proszę leczyć się u dobrych specjalistów moja kuzynka ma tez poważne problemy Jest w podeszłym wieku ale Pani jest mlodą osobą źycze dużo zdrowia i pomyślności

 • Gokrkść pisze:

  Mi zaczely wypadac wlasnie, masakra, 3 miesiace po przejsciu covida

 • Gość pisze:

  Covid covid i covid…choruję na raka..przeszłam chemioterapiię, 2 operację, radioterapie…itp.. nikt nie pyta się jakie mam powikłania…jakie samopoczucie..wszyscy w du..ie mają inne choroby bo covid.

 • Gość pisze:

  A niech mi ktoś powie że nie ma wirusa to walę w ryj! Ja miałam okropne bóle pleców, gardła, kaszel że myślałam że płuca wypluję, ogromne osłabienie, że ciężko było dojść do toalety, ogromnie się pociłam, masakra! Cały czas nie mogę dojść do siebie!

  • Gość pisze:

   Takie same miałem objawy jak chorowałem 2 lata temu na grypę. Wirus jest ale pandemii nie ma. Jest to wirus, który wywołuje zwykłe grypopodobne objawy.

  • Gość pisze:

   Otóż nie! To nie są zwykle objawy grypopodobne, zrozumie to tylko i wyłącznie osoba która już chorowała! Osłabienie przy grypie jest niczym w porównaniu do Covida! Brak smaku i węchu kolejny objaw i zapewniam ze to nie jest tak jak przy zatkanym nosie podczas kataru… można zjeść gó… i tak nic się nie poczuje. Straszna choroba. Dużo zdrowia dla wszystkich 🙂

  • Gość pisze:

   Na początek życzę powrotu do zdrowia masz rację głupi jest ten co porównuje covid do grypy albo uznaje że epidemi nie ma z tego co Opisałaś to jest postać skompoobjawowe według lekarzy a jednak powala na kolana przyznasz mi rację Ci którzy nie wierzą lepiej żeby nie doświadczyli tej choroby bo tlenoterapia może nie wystarczyć znalam kilka osób które lekceważąco podeszly do tematu i niestety teraz można pisać o nich w czasie przeszłym żal i dramat dla rodzin tych którzy przegrali niech będzie przestrogą dla niedowiarkow życzę zdrowia

 • Gość pisze:

  Mnie włosy nie wypadały ale miałam okropny kaszel że sąsiadzi pisali ze mnie udusi. Gorączka 5 dni z rzędu po min39. Ból mięśni okropny, w życiu mnie tak ciało nie bolało. Nie mogłam ręką ani nogą ruszyć

 • Gośćkrzych pisze:

  A wróć wróć

 • Alex pisze:

  U mnie też brak smaku i węchu i bolą mnie oczy i ciągle łzawią,, kaszel i ogólne osłabienie.

  • Paula pisze:

   Ja mialam 12 listopada 1 objaw. Juz jest 13 stycznia a nadal mam problem ze smakiem i węchem :/

 • Michał pisze:

  Já mnialem troche inachej mnie palily oczy, to samo mnialem ból miesci i brak apetytu, jedzenie bez smaku jak wata a o odychaniu nie wzpomnie to byla katastrofa. Ale wlosy mi nie wypadaja tylko co jakis czas mám nawroty kaszlu. Teraz po takim przezyciu biore witaminy i suplemety. Po co idzie schudlem 23 kg wiec Teraz musze wrucic do wagi,zaczelem nawet troche cwiczyc.

 • Gość pisze:

  Teżam to samo

 • Gaja pisze:

  I tak jest piękna. Zdrowka!!!!!

 • Gość pisze:

  To może ja miałam bezobjawowego bo mi też strasznie wypadają ????

 • Gość pisze:

  Olej z czarnuszki pic i wcierać..

 • Gość pisze:

  Mam to samo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×