Szukaj

Dorota Gardias wydała oświadczenie: „Cały czas przebywam w szpitalu”. Zachorowała wcześniej niż zakładano

Dorota Gardias koronawirus

Dorota Gardias koronawirus

Dorota Gardias na Instagramie dodała nowy wpis, w którym potwierdziła koronawirusa. Kiedy zachorowała na COVID-19? Jak długo przebywa w szpitalu? Co z jej córką, Hanią?  

Dorota Gardias zmaga się z koronawirusem, o czym w środę poinformował Super Express. Tabloid podawał, że pogodynka w poniedziałek trafiła do szpitala, a jej stan jest bardzo poważny. Osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie ze wspomnianym dziennikiem mówiła:

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle.

Dorota Gardias komentuje koronawirusa. Jak się czuje?

Chociaż głos w sprawie zachorowania gwiazdy zabrała stacja, w której pracuje, a potem także jej koledzy z pracy, Dorota Gardias milczała. W piątkowy poranek postanowiła jednak wydać oświadczenie w tej sprawie. Dodała nowy wpis na Instagramie, w którym podziękowała za wszystkie słowa wsparcia:

W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna.

Pogodynka napisała, że z COVID-19 walczy już od dwóch tygodni. Jej stan zdrowia wymagał hospitalizacji. Na szczęście życiu gwiazdy TVN nic nie zagraża:

Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID … cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża… jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej.

Dorota Gardias potwierdziła, że jej córka, Hania, walczy z koronawirusem. Czuje się bardzo dobrze.

Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze.  Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG #bedziedobrze #pozytywnemyślenie #damyrade

View this post on Instagram

Dzień dobry wszystkim 💚 W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie 🙏🏻 to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏻🍀. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID … cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża… jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze 🙏🏻 Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG #bedziedobrze #pozytywnemyślenie #damyrade

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Internauci są przekonani, że gwiazda TVN szybko wróci do zdrowia. W komentarzach próbują dodać jej otuchy:

  • Wracaj do zdrowia dla Was Kochana. Całuję mocno!!!!!!
  • Dorotko zdrowiejcie jak najszybciej.
  • Czekamy Dorotko, dużo siły i szybkiego odzyskania formy.

My również trzymamy kciuki, by pogodynka i jej córka jak najszybciej wróciły do pełni sił.


Dorota Gardias komentuje koronwirusa

Dorota Gardias komentuje koronwirusa

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×