Dorota Gardias pokazała partnera! Kocha tatuaże, jest bardzo romantyczny i do tego mega przystojny

Dorota Gardias jest zakochana

Dorota Gardias jest zakochana

Media od kilku tygodni huczą o tym, że sympatyczna prezenterka znowu jest zakochana, i to z wzajemnością. Dorota Gardias długo nie zabierała głosu w tym temacie. Ale teraz na Instagramie zamieściła zdjęcie, które mówi więcej niż słowa. Dzięki niemu wszystko jest już jasne!

Odkąd Dorota Gardias, która długo funkcjonowała jako szczęśliwa singielka, jesienią pokazała się na meczu piłki nożnej w męskim towarzystwie, nie ustają spekulacje, czy jej towarzysz jest jej nowym ukochanym. I choć mężczyzna ukrywa swą tożsamość (a przede wszystkim twarz), media szybko odkryły, że to poeta, funkcjonujący w internecie pod pseudonimem Żurnalista, który ma nie tylko zacięcie do pisania wierszy o miłości, ale także i wielką słabość do tatuaży, które zdobią całe jego ciało! Tygodnik Party dowiedział się także, że ma na imię Dawid, jest skromny i nie interesuje go bycie celebrytą.

[wp_quiz id=”883″]

Para ponoć spędziła już ze sobą kilka ostatnich dni 2019 r. w Zakopanem, a Nowy Rok powitali w Wiśle. Przed nimi zaś wspólne ferie, na które oczywiście wybiorą się z córką pogodynki, Hanią.

Dorota Gardias z partnerem. Kto to?

Do tej pory prezenterka nie potwierdzała tych doniesień.  Ale widocznie teraz oboje są już tak pewni swych uczuć, że postanowili nieco odsłonić kulisy związku. I w tym samym czasie opublikowali na Instagramie to samo zdjęcie. Nie widać na nim ich twarzy, ale mowa ciała wskazuje na wielkie uczucie! Bo wtulają się w siebie i trzymają za ręce.

Spokojnego wieczoru. Dziękuję Wam za dziś… to był super dzień. Do jutra – napisała pod fotografią pogodynka.

Fani zaczęli się prześcigać w składaniu jej gratulacji.

  • Najlepsza para.
  • Cudowni i tak bardzo szczęśliwi.
  • Najlepsi.
  • I wszystko jasne.
  • Uwielbiam was – pisali.

Internauci szybko odkryli, kto skradł serce Doroty. To mężczyzna, który w sieci funkcjonuje jako „żurnalista.pl”.

Nam nie pozostaje zatem nic innego jak przywitać nową parę na pokładzie polskiego show-biznesu i życzyć im, by ich miłość pięknie rozkwitała!

Zobacz: Córka Doroty Gardias to dziś prawdziwa dama! Pogodyna pokazała, jak zmieniła się Hania


Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias z chłopakiem

Dawid - ukochany Doroty Gardias

Dawid - ukochany Doroty Gardias

Dawid - ukochany Doroty Gardias

Dawid - ukochany Doroty Gardias

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×