Szukaj

Nowe doniesienia nt. stanu zdrowia Doroty Gardias. Trudności z mówieniem to niestety nie wszystko

Dorota Gardias

Dorota Gardias

W środę media obiegła wiadomość, że Dorota Gardias ma koronawirusa. Pogodynka znajduje się w szpitalu. O tym, jak obecnie się czuje, poinformował Super Express. 

Dorota Gardias jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda stacji TVN często pokazuje, jak wygląda jej codzienność i ma doskonały kontakt z fanami. Jej obserwatorzy dzięki licznym wpisom doskonale wiedzą co aktualnie słychać u ich ulubienicy. Szczególnie podczas kwarantanny nie szczędziła ona filmików i pięknych kadrów z zacisza swojego domu. Bohaterką nagrań była nie tylko ona, ale także jej mała córeczka Hania.

W środowe popołudnie media obiegła informacja, że pogodynka ma koronawirusa. Jej stan określano jako poważny. Pierwsze doniesienia na temat stanu zdrowia gwiazdy TVN podał dziennik Super Express. Powołując się na informatora, tabloid donosił, że trafiła ona do jednego z warszawskich szpitali. Covid-19 miała się zarazić od swojej 7-letniej córki Hani. W szkole dziewczynki miało się znajdować ognisko choroby i chociaż ona sama przechodzi zakażenie bardzo łagodnie, to stan jej mamy wymaga hospitalizacji.

W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę — mówi przyjaciółka Gardias w rozmowie z tabloidem.

Stan pogodynki miał być na tyle poważny, że zdecydowano o podawaniu tlenu.

Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle — donosiła osoba z otoczenia dziennikarki.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać stacja TVN, która potwierdziła, że Gardias znajduje się w szpitalu.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy.W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają.

Słowa wsparcia mieli telefonicznie przekazać Dorocie Edward Miszczak oraz Magda Gessler.

Dorota Gardias: nowe doniesienia o stanie zdrowia

Magazyn Super Express właśnie przekazał najnowsze informacje o tym, jak czuje się gwiazda stacji TVN, która w poniedziałek trafiła do szpitala. Martwi fakt, że gwiazda ma problemy z mówieniem, a do tego jest bardzo osłabiona.

Dorota miała problemy z oddechem i od razu została skierowana do szpitala MSWiA. Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle. Dorota szybko się męczy, mówiąc. Momentalnie zaczyna kasłać. Jej organizm jest bardzo osłabiony – zdradza tabloidowi znajoma Doroty Gardias.

Przedstawiciele stacji TVN zapewnili również, że jaj pracownicy, którzy mieli kontakt z zarażoną wirusem, nie mają objawów choroby. Zapobiegawczo odesłano ich jednak do domów celem odbycia kwarantanny.

Natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad sanepidu.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Doroty do zdrowia.


Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×