Dorota Gardias rozstała się z partnerem. Co w ich związku poszło nie tak?

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias rozstała się z partnerem, Dawidem — donosi Flesz. Co się stało? Informator dwutygodnika podaje szczegóły.

Pod koniec 2018 roku Dorota Gardias rozstała się z Krzysztofem Sawickim. Od tego momentu przez prawie rok była singielką. Uważała, że taka sytuacja bardzo jej odpowiada:

Mam bardzo dużo pracy, więc brakuje mi czasu na chodzenie na randki. Zresztą nie mam ciśnienia, żeby z kimś być. Zupełnie nie czuję takiej potrzeby – twierdziła gwiazda w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium.

Dorota Gardias rozstała się z partnerem?

Dorota Gardias jesienią zasiadła na trybunach podczas meczu reprezentacji Polski i Słowenii w piłkę nożną. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Kilka tygodni później pogodynka i jej towarzysz zostali przyłapani na pocałunkach podczas spaceru w centrum Warszawy. Kolorowa prasa ujawniła, że to Dawid, działający w internecie poeta, który występuje pod pseudonimem Żurnalista.

Gardias potwierdziła, że jest w związku. W styczniu opublikowała zdjęcie, na którym wtula się w ukochanego i trzyma go za rękę. W rozmowie z Twoim imperium komentowała, że nową relację chce pielęgnować z dala od zainteresowania mediów:

Nie wszystko jest na sprzedaż. Bliska relacja lubi ciszę, poza tym chciałabym mieć chociaż cząstkę prywatności, którą mogłabym pielęgnować z dala od oczu innych.

Chociaż wydawałoby się, że Dorota i Dawid są sobie przeznaczeni, to Flesz donosi o końcu relacji. Według dwutygodnika para postanowiła się rozstać. Co było powodem?

Różnica charakterów – twierdzi informator gazety.

Zainteresowani nie odnieśli się do doniesień kolorowej prasy. Pewne jest jednak to, że Gardias kwarantannę spędza z córeczką, Hanią, której zdjęciami chętnie chwali się w sieci. Niedawno uczyła ją jazdy na rowerze.

Zobacz: Dorota Gardias z córeczką szaleją na osiedlu. Słodka Hania rozpoczęła lekcje jazdy na rowerze


Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias uczy Hanię jeździć rowerem

Dorota Gardias uczy Hanię jeździć rowerem

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×