Szukaj

Dorota Gardias z córeczką zmieniły fryzury na wakacjach. Obie nieźle zaszalały

Dorota Gardias pojechała na wakacje ze swoją córeczką. I jak to bywa, udzieliła im się sielankowa atmosfera, więc postanowiły zafundować sobie letnie fryzury. Wyglądają bosko!
Dorota Gardias z córeczką

Dorota Gardias z córeczką

Dorota Gardias ostatnio narobiła w mediach sporo zamieszania, ujawniając swojego partnera, którym okazał się niezwykle wrażliwy poeta, biznesmen i miłośnik tatuaży, nazywany Żurnalistą. Potem, jak gdyby nigdy nic, zapakowała walizki i pojechała z córką na wakacje. I to z tej eskapady zdjęcia pojawiają się na jej Instagramie. Ostatnio pokazała wakacyjną metamorfozę, jakiej poddała się wraz z Hanią.

Dorota Gardias nowa fryzura. Jak wygląda w długich warkoczach?

Nie od dziś wiadomo, że Dorota Gardias buduje świetną relację z córką. Hania jest jej oczkiem w głowie i z pewnością zdaje sobie sprawę, że jej słynna mam robi wszystko, aby miała cudowne dzieciństwo. Celebrują wspólny czas, świetnie się bawią i zacieśniają więzi.

Teraz przebywają na tropikalnych wakacjach, gdzie zażywają kąpieli, wodnych i słonecznych, zajadają się przysmakami, a niedawno postanowiły pójść w zgodzie z wakacyjnymi trendami i zafundowały sobie kolorowe warkocze. Efektami metamorfozy gwiazda podzieliła się w sieci.

Najlepiej – napisała Gardias.

Na uroczej fotografii pozują razem, obie w kolorach na głowie, wpatrzone w siebie z miłością. Urocze zdjęcie.

View this post on Instagram

Najlepiej. ❤️

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Wakacyjnym szaleństwem zachwyceni są obserwujący pogodynki, którzy zauważyli, jak bardzo wyrosła Hania i jak coraz bardziej przypomina piekna mamę.

  • Pięknie!
  • Ślicznotki.
  • Już taka duża dziewczyna.
  • The Jungle queen. Wow przepięknie.

Rzeczywiście, długie, kolorowe warkocze niezwykle pasują do wakacyjnej atmosfery, a Gardias zaskakuje metamorfozą – wygląda obłędnie. Czy jeszcze ktoś ją w ogóle pamięta w długich włosach?

Nie dość, że przesyła do Polski słońce, to jeszcze po raz kolejny udowadnia, że w ogóle czas jej się nie ima. Uwierzycie, że w tym roku Dorota obchodzi 40. urodziny?

Zobacz: Dorota Gardias z córeczką na bajecznych wakacjach! Gwiazda kusi olbrzymim dekoltem w tropikach


Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dorota Gardias z córką, zmieniły fryzury

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×