Szukaj

Dorota Gardias pokazała urocze zdjęcie z córką. Hania to jej mini wersja

Dorota Gardias na Instagramie pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie z córką. Jak zareagowali na nie internauci? Czy Hania jest podobna do znanej mamy?
Dorota Gardias z córeczką

Dorota Gardias z córeczką

Dorota Gardias zdecydowała się na dobrowolną kwarantannę. W dobie epidemii koronawirusa w Polsce, bez potrzeby nie wychodzi z domu. Nadal jest jednak aktywna w sieci, gdzie odsłania wybrane przez siebie kulisy życia prywatnego, a także publikuje ciekawe filmiki. Nagrania mają skłonić do refleksji, czy zachowania, na które się decyduje spora grupa, na pewno są bezpieczne w sytuacji, w której się znajdujemy.

Dorota Gardias pokazała nowe zdjęcie córki. Jak wygląda Hania?

Podczas domowej kwarantanny Dorota stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją córeczką Hanią. Niedawno przygotowywały razem smaczny posiłek. Dziewczynka pomagała mamie przygotować ciasto, a także zadbała o zdrowie, a jednocześnie smaczne przekąski.

Dzień później Hania kolejny raz skradła serca internautów, którzy obserwują profil jej mamy. Gardias opublikowała zdjęcie, które jest prawdopodobnie pamiątką z wakacji, na które wspólnie się wybrały. Panie, które wyglądają niemal jak dwie krople wody, łapią promienie słoneczne.

Dorota w opisie pod zdjęciem podkreślała, że dziś też planują się poopalać. Zamiast plaży, czy parku, wybiorą jednak swój własny balkon:

Jaka u Was pogoda? W Warszawie świeci słońce 🙂 Dziś będziemy łapać promienie słońca na balkonie 🙂 #zostańwdomu #zostańzemną #covid #sun #family #home

Internauci byli zachwyceni podobieństwem, które łączy Dorotę i jej córkę. W komentarzach nie ukrywali zachwytu nad ich urodą, a także wyjawiali swoje plany na dzisiejszy dzień:

  • Na Wilanowie podobnie. Też świeci słońce i też zostanę Dorotko w domu.
  • Słoneczko wie kiedy i dla kogo zaświecić. Piękne zdjęcie.
  • Fajny portret.

A Wam jak się podoba ta fotografia?

Zobacz także: Tłum Polaków zebrał się pod domem Doroty Gardias. Przerażona gwiazda wszystko nagrała: „LUDZIE!!!!!!!!!”


Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Hania, córka Doroty Gardias, pomaga mamie w kuchni

Hania, córka Doroty Gardias, pomaga mamie w kuchni

Dorota Gardias z córką w kuchni

Dorota Gardias z córką w kuchni

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×