Szukaj

Ciężarna gwiazda “Przyjaciółek” pokazała swój ogromny brzuch na okładce magazynu! Poród lada dzień

Dorota Czaja w ciąży

Dorota Czaja z wielkim brzuchem pozuje na okładce magazynu

Piękna aktorka Dorota Czaja niedawno dołączyła do obsady popularnego serialu Polsatu Przyjaciółki. Jak wiemy, gwiazda już wkrótce po raz drugi zostanie mamą, sama podzieliła się tą nowiną na Instagramie w niecodzienny sposób.

O tym, że Dorota Czaja jest w drugiej ciąży internauci dowiedzieli się z krótkiego opisu do przepięknego zdjęcia z jej mężem i synem:

Już niedługo…miłość x 4 – napisała krótko Dorotka.

Zatem już wiadomo, że Czaja i jej małżonek, Grzegorz Bilski, ponownie zostaną rodzicami. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w 2013 roku. Na razie gwiazda nie zdradziła czy ich pięcioletni synek Leonard będzie miał brata czy siostrę, chętnie za to podzieliła się swoim szczęściem prezentując imponujących rozmiarów brzuszek w zjawiskowej sesji zdjęciowej.

Serialowa Magda z Przyjaciółek, prowadząca kulinarny program Bake Off – Ale ciacho! w TVP, oraz roztańczona Sylwia z emitowanego w latach 2009-2010 serialu Tancerze, postanowiła zafundować sobie przepiękną okładkową sesję ciążową. Dorota z wielkim brzuchem pojawiła się na czołówce magazynu kobiecego w zachwycającej odsłonie:

Byłam histeryczną mamą. Pierwsze strony gazet, na których widzimy piękne mamy i urocze bobasy, to obraz sztucznie wykreowany. W tym magazynie krótka rozmowa na tematy dla mnie najważniejsze – podpisała Dorota zdjęcie okładki.

Zobaczcie, sama słodycz!

Aż trzy gwiazdy w takim samym zestawie na salonach! One pokochały ten piżamowy komplet!

Dorota Czaja jest w ciąży! Gwiazda „Przyjaciółek” podzieliła się szczęśliwą nowiną, a fani oszaleli z radości! „Takich genów nie wolno marnować!”

Dorota Czaja zna już płeć swojego drugiego dziecka. Jak przygotowuje się do porodu? [WIDEO]


Marcelina Zawadzka czy Dorota Czaja?

×