Żona Rafała Bryndala nie żyje. Zmarła w wieku 55 lat

Żona Rafał Bryndala nie żyje

Dorota Bryndal nie żyje. Zmarła żona Rafała Bryndala. Miała 55 lat. Znane są już data i miejsce pogrzebu.

22 stycznia zmarła żona Rafała Bryndala. Dorota Bryndal odeszła w wieku 55 lat. O jej śmierci poinformował mecenas kancelarii prawnej GESSEL, z którą prawniczka związana była niemalże 20 lat:

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała Koleżanka, doskonała prawniczka i dobry człowiek. Była radcą prawnym i szefową praktyk Prawa własności intelektualnej, Life Sciences & Health Care oraz Prawa pracy. Cechowała ją pracowitość, chęć pomocy, spokój i opanowanie, kultura osobista i niezwykła elegancja. Była świetną słuchaczką, z empatią podchodzącą do innych. Mecenas Dorota Bryndal była związana z Kancelarią GESSEL od 1999 roku, od 2004 roku była wspólniczką – czytamy na Facebooku.

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 22 stycznia 2019 roku odeszła Mecenas Dorota Bryndal, nasza wspaniała…

Opublikowany przez Kancelaria GESSEL Środa, 23 stycznia 2019

Rafał Bryndal, dziennikarz radiowy, uczcił pamięć zmarłej żony publikując na Instagramie zdjęcie przedstawiające żałobną wstążkę:

Odeszła Dorotka Bryndal – czytamy w komentarzu.

Bryndal nie podał powodów śmierci Doroty. Również informacja kancelarii nie poruszyła tego wątku.

Pogrzeb Doroty Bryndal

Dorota Bryndal zostanie pochowana 29 stycznia 2019 roku na Starych Powązkach w Warszawie. Nabożeństwo pożegnalnie odbędzie się w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza. Po mszy będzie odprowadzenie trumny do grobu rodzinnego.

Kiedy i jak Rafał Bryndal poznał swoją żonę Dorotę?

Rafał Bryndal ze swoją żoną Dorotą wzięli ślub 20 lat temu. W 1992 na świat przyszedł ich syn Tymon. Chłopiec urodził się w Kanadzie, gdy Dorota kończyła studia w Toronto School of Business Administration.

Kim była Dorota Bryndal?

Dorota Bryndal ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Natomiast na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego oraz kierunek Prawo Konkurencji na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Instytutu Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej ukończyła studia podyplomowe. Żona Bryndala szkoliła się w Toronto School of Business Administration w Kanadzie.

Żona Bryndala posiadała wieloletnie doświadczenie dotyczące efektywnego zatrudniania i zarządzania personelem. Ponadto współpracowała z firmami krajowymi i międzynarodowymi, agencjami pracy tymczasowej i doradztwa personalnego.

Dumny Rafał Bryndal pochwalił się nowym nosem w „Dzień Dobry TVN”! Po operacji wygląda perfekcyjnie!

Nie żyje gwiazda „Doktor Quinn”. Przegrała walkę z chorobą

Nie żyje legenda polskiej telewizji. Zmarła dwa miesiące temu, ale fakt ten zatajono


Dorota Bryndal nie żyje

Dorota Bryndal nie żyje

Zmarła żona Rafała Bryndala

Zmarła żona Rafała Bryndala

Żona Rafała Bryndala nie żyje

Żona Rafała Bryndala nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×