Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Piękna Dorota Gardias zmieniła swoją fryzurę! Teraz można ją pomylić z Magdą Mołek!

Dorota Gardias


Dorota Gardias wygląda jak Magda Mołek

Najpopularniejsza polska prezenterka pogody, czyli Dorota Gardias, od dawna w swoich wywiadach podkreśla, że jej wielką inspiracją jest koleżanka z TVN-u – Magda Mołek. Dorotę, podobnie jak i Magdę, wyróżnia zjawiskowa uroda i ogromne uznanie widzów. Mołek oprócz świetnego wyglądu jest również rewelacyjną dziennikarką, zatem Dorota sztuki dziennikarskiej chce uczyć się tylko od najlepszych.

Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Magda Mołek rozmawia ze swoimi gośćmi. Jest prowadzącą godną naśladowania – powiedziała Gardias dla Wp.pl.

Magda Mołek imponuje Dorocie także swoim nienagannym stylem. Pogodynka jest pod szczególnym wrażeniem jej szalonej fryzury. Na ostatnim Balu Dziennikarzy, Gardias próbowała ją skopiować na swojej głowie. Efekt końcowy był jednak dyskusyjny. Piękna Dorota tym razem poszła o krok dalej. Na jednaj z ostatnich imprez pojawiła się w udanej kopii fryzury swojej idolki. Rozjaśniła włosy, lekko je zapuściła i w podobny zawadiacki sposób je ułożyła. Bez wątpienia to podejście jest udane.

Nowa fryzura Doroty Gardias bez wątpienia przypomina uczesanie Magdy Mołek. Jak wiadomo Magda jest w swojej drugiej ciąży, może teraz czas na drugą ciążę Doroty Gardias?

Fryzura odpowiednia już jest! 🙂

Dorota Gardias na Balu Dziennikarzy wyskoczyła z szalonym kucem na głowie! Zainspirowała się koleżanką z TVN-u: „Ma po prostu idealną fryzurę” [WIDEO]

Małgorzata Socha skopiowała stylizację Magdy Mołek sprzed roku! Która wygląda lepiej?

Ciężarna Magda Mołek to wulkan energii i spontaniczna łobuziara! Na najnowszej fotce zaszalała jak nastolatka!

Kinga Rusin, Anna Kalczyńska czy Magda Mołek – która wypadła najlepiej?Komentarzy: 3


Gość | 21 marca 2018, 23:52

Wygląda okropnie. Powinna wrócić do ciemnych krótkich włosów.


Gość | 21 marca 2018, 19:17

Magda Mołek jest bardzo naturalna a Dorota Gardias niestety coś przy twarzy majstrowała!!!


Gość | 21 marca 2018, 18:53

do Magdy Mołek daleko jej bardzo daleko a nawet nigdy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×