Szukaj

Matka Meghan Markle zaangażowana w tajny plan zwiastujący ciążę! Wiemy więcej niż powinniśmy!

Meghan Markle, Doria Ragland

Meghan Markle, Doria Ragland

Matka Meghan Markle przeprowadza się do Londynu

Matka Meghan Markle postanowiła być przy córce na dobre i na złe? Na to wygląda. Doria Ragland właśnie sprawiła sobie apartament w Londynie, by być bliżej córki i swoich przyszłych wnuków. Według rewelacji brytyjskich tabloidów, Doria siedzi już na pudłach i tylko czeka na dogodny moment by wysłać je wszystkie do stolicy Wielkiej Brytanii.

Plotki pojawiły się na nowo tuż po tym, jak matka nowej księżnej zjawiła się nieoczekiwanie w Kensington Palace, by wspierać córkę i zięcia podczas promocji nowej książki kucharskiej, z której zyski pójdą na cele charytatywne. Podobno nie jest to jej pierwsza prywatna wizyta w ciągu ostatnich tygodni, a media w najbliższym czasie spodziewają się przeprowadzki.

Jak donoszą brytyjskie portale plotkarskie, matka księżnej Sussexu jest gotowa poświęcić swoje dotychczasowe życie w Stanach Zjednoczonych i przenieść się do Anglii. Choć pogoda i zwyczaje są tam diametralnie różne od tego, do czego przywykła, dla córki gotowa jest porzucić wszystko:

Przygotowuje się do przeprowadzki do Londynu. Ma zamiar wynieść się najszybciej jak to możliwe. Z chęcią zamieszka bliżej do swojej córki. Zakochała się w Anglii i wyjawiła mi, gdy wróciła do Stanów Zjednoczonych, że to miejsce, w którym ma szanse być szczęśliwsza niż kiedykolwiek – wyjawił w rozmowie z Daily Mail znajomy matki Markle.

Nic dziwnego, że Doria planuje się przeprowadzać. Coraz głośniej mówi się o ciąży Meghan, a samą Ragland przyłapano na lekcjach w szkole rodzenia. Pojawiły się również teorie, że przeprowadza kobiety może zwiastować rychłe ogłoszenie przez książęcą parę wiadomości o ciąży.

Czy rzeczywiście rodzina Meghan i Harry’ego ma się powiększyć, a Doria jest częścią większego planu?

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na arystokratkę

Matka Meghan Markle jest bardziej stylowa niż księżna Kate! Wystylizowana jak blogerka została przyłapana przez paparazzi

Powiększony brzuszek to nie jedyny znak ciąży Meghan Markle. Nie uwierzycie na czym przyłapano jej matkę


Meghan Markle z matką Dorią Ragland

Meghan Markle z matką Dorią Ragland

Doria Ragland i Meghan Markle przed Pałacem Buckingham

Doria Ragland i Meghan Markle przed Pałacem Buckingham

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Matka Meghan Markle - Doria Radlan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×