Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

Zdjęcie (1) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[1/12] Donatella Versace zmniejszyła usta – okładka Attitude

Zdjęcie (2) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[2/12] Donatella Versace z "nową twarzą" w magazynie Attitude

Zdjęcie (3) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[3/12] Donatella Versace zmniejszyła usta

Zdjęcie (4) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[4/12] Donatella Versace

Zdjęcie (5) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[5/12] Polska gwiazda wygląda jak Donatella Versace!

Zdjęcie (6) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[6/12] Polska gwiazda wygląda jak Donatella Versace!

Zdjęcie (7) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[7/12] Donatella Versace

Zdjęcie (8) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[8/12] Donatella Versace skrytykowana przez fanów

Zdjęcie (9) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[9/12] Terry Richardson z Donatellą Versace i Lady Gagą

Zdjęcie (10) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[10/12] Lewis Hamilton, Donatella Versace - Fashion Awards 2017

Zdjęcie (11) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[11/12] Donatella Versace – MET Gala 2018

Zdjęcie (12) Donatella Versace „zmieniła” twarz! Po operacji odmłodniała o 20 lat! Cały świat zachwyca się tym, jak cudnie wygląda!

[12/12] Donatella Versace i Naomi Campbell - gala amfAR 2017 w Nowym Jorku

Komentarze

×