Donatan pochwalił się prezentem urodzinowym dla Cleo. Luksusowe auta przy tym bledną. Ten to ma gest!

Komentarze

 • Gośćgycy pisze:

  Ona daje jemu to i on daje jej

 • Gość pisze:

  ps list od fanów słoma dlaczego nie płacą podatków od darowizn umów gruntów aut zelazek itd 100bld i jesteśmy kwita ptysiu ha ha król i królowa nie gada z ku..wami i cw..lami real vs insta dlatego

 • Gość pisze:

  Prostak to może ty jesteś.Ona przynajmniej się nie afiszuje jak reszta tej pseudo bandy celebrytow.Malo widac wiesz co się kręci w show biznesie PROSTAKU!!!!!

 • Gość pisze:

  Z tymi samochodami to nieprawda jest, było tłumaczone że to zwykła ściema i reklama marek

 • GośćDrops pisze:

  Zawsze bedzie muzycznym zerem w moim mniemaniu! Ta.cala
  CLEO! CALE Życie pracuje 30.lat pracy ! A tu nic sie.nie robi! I spiewa glupie piosenki! Czlowiek ma. Grosze I musi zyc! Jaka tp przyjazn za pieniadze!? To uraga prawdziwej ! Przyjazni! DO grobu nic nie wezma! Ja mam 2,600 na caly miesiąc! Ale może dostane jakas emeryture!? Ale wy Celebryty nie dostancie
  nic! Czasem mniej znaczy więcej! TO NAWET NIEJEST JEJ TEKST! TEJ Cleo to sloma z butow wystaje! Prostaczka zejdz lepiej ze sceny! Poki.Czas ! Mam ich Dosc! Celebrytow!

  • Gość pisze:

   Prostak to może ty jesteś.Ona przynajmniej się nie afiszuje jak reszta tej pseudo bandy celebrytow.Malo widac wiesz co się kręci w show biznesie PROSTAKU!!!!!

 • Abc pisze:

  I fajnie że gość wie że z nich oo części żyje. Nie jedna zmywa gary i nic z tego nie ma , a tu … Kontrakt , kontraktem , a jednak jest zawsze jakiś bonus !!! Fajnie że oboje czerpią radość i korzyści.

 • Gość pisze:

  Cleo po przeróbkach wygląda beznadziejnie sztuczność bije po oczach

 • GośćDrops pisze:

  Nie no to jest po prostu niemozliwe! Jak to wnogole ugryzc!? Oni sa Jackson dziwne Ta Cleo I.ten Dontan! Niby to para razem nie sa! On.jej kupuje drogie prezenty Ona jemu tez! I nazywaja to.przyjaznia!? Przyjaciol to chyba poznaje sie w bedzie!? A ja z tego co tu.zauwazylem To raczej biedni nie sa! Ja ledwie widze Koniec.z koncem! A przepracowalem już.30 lat w dosc ciezkich.warunkach! Ale kocham muzyke Bluesa, metal, rocka! Hard rocka! Lata 60 ,70 ,80 ,90 grunge! Ale takiej kichy jak ta pani gra to nie da sie sluchac! Nie moga inaczej zaistniec! To graja te popeline! Ja mam 2,600 zl na remember I musze przezyc! Ludzie to jest przeciez przepasc! Niech oni mi nie mowia! O miłości! Cleobury jes muzycznym Zerem!!!

×