Wirtualna Polska

Donatan pochwalił się prezentem urodzinowym dla Cleo. Luksusowe auta przy tym bledną. Ten to ma gest!

Donatan pochwalił się prezentem urodzinowym dla Cleo. Luksusowe auta przy tym bledną. Ten to ma gest!

Donatan i Cleo

Donatan wykosztował się na prezent urodzinowy dla Cleo. Po luksusowych samochodach przyszła pora na coś jeszcze lepszego.

Wirtualna Polska

Cleo i Donatan to duet, który kilka lat temu podbił serca słuchaczy piosenką My Słowianie. Współpraca uznanego w branży producenta i wokalistki zaczęła się w 2013 roku. Będąc na fali popularności, pojawili się także z tym utworem na scenie Eurowizji. Udało im się zająć 14 miejsce. Wydali też razem album Hiper/Chimera, który trafił na szczyt polskiej listy sprzedaży OLiS.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cleo od kilku lat pracuje nad solową karierą, ale z Donatanem cały czas łączy ją przyjaźń. Producent chętnie obdarowuje ją drogimi prezentami. Poinformował na przykład, że na walentynki szykuje dla niej coś wyjątkowego. Piosenkarka miała otrzymać od niego auto warte minimum 700 tys. złotych.

Piękny MAYBACH na Walentynki. Odbiór w poniedziałek. Dziele się tym z Wami, ponieważ jak to mawiają influencerki z Dubaju – „Prawdziwe szczęście to móc dawać!” – poinformował Donatan w social mediach.

W 2016 roku artystka pochwaliła się, że dostała w prezencie bus koncertowy, który mógł kosztować nawet 400 tys. złotych. Kolejnym drogim prezentem było auto, jakie ona sprezentowała producentowi. To jednak nie koniec wymiany kosztownych samochodów. Trzy lata temu Cleo ponownie dziękowała za kolejny luksusowy bus, którym będzie podróżowała na koncerty.

Tym razem Donatan zrobił jej jeszcze bardziej luksusowy podarunek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Donatan podarował Cleo działkę w Bukowinie Tatrzańskiej

Na Facebooku Donatana pojawił się post, w którym producent poinformował, że kupił dla Cleo z okazji urodzin prawie hektarową działkę w Bukowinie Tatrzańskiej.

CLEO wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrowia, radości, dużo muzyki i miłości – jesteś wyjątkową osobą zasługujesz na wszystko co najlepsze! W prezencie ode mnie piękna prawie hektarowa działka budowlana w Bukowinie Tatrzańskiej z widokiem na góry i własnym lasem z bajkowym strumykiem, tak abyś kiedyś mogła zbudować sobie dom i odpocząć w pięknym miejscu. 100!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

I dodał w komentarzu:

Wiem wiem, można było kupić rafaello bo co to wszystko skoro i tak wszyscy umrzemy, ale nie mogłem się powstrzymać, taką mam szczodrą słowiańską naturę. Mam nadzieję że to Was zmotywuje, zainspiruje i da Wam tyle radości ile ja odczuwam czyniąc taki prezent.

Wirtualna Polska

Wokalistka serdecznie podziękował za tak kosztowny podarunek:

Jak Ty coś dasz w prezencie to aż nie wiem co powiedzieć. Dziękuję! Miejsce piękne jak z bajki!

Internauci są pod wrażeniem, choć nie zabrakło sceptycznych komentarzy, że to prowokacja ze strony Donatana. Zwłaszcza że jak łatwo można znaleźć w sieci, działka o takiej powierzchni w Bukowinie Tatrzańskiej to wydatek rzędu pół miliona złotych. Jak myślicie?


Cleo chwali się aktem własności działki od Donatana Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo – Sopot 2022, próba

Cleo – Sopot 2022, próba

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×