Szukaj

Paula Tumala wspomina Donatana. Ten reaguje na jej słowa. Kto by się spodziewał takiej propozcji ze strony muzyka

Paula Tumala i Donatan

Paula Tumala i Donatan

Paula Tumala w jednym z wywiadów wspomniała Donatana. Ten szybko zareagowała na jej słowa. Kto by się spodziewał takiej deklaracji?

Paula Tumala zasłynęła występując w teledyskach Donatana. Jednak od kilku miesięcy jest skupiona na zupełnie innym aspekcie swojego życia. Na jakiś czas postanowiła usunąć się i odpocząć od show-biznesu. Ostatnie pół roku poświęciła na opiekę nad swoimi córeczkami – na początku tego roku razem z partnerem Karolem powitała na świecie Nadię i Anastazję.

Od momentu narodzin dziewczynek aż do samego końca kwarantanny Paula zupełnie zrezygnowała z życia towarzyskiego. Dopiero po zniesieniu obostrzeń zdecydowała się wrócić na salony.

Paula Tumala wspomina Donatana. Reakcja muzyka

Paula przed ciążą cieszyła się wręcz idealną figurą. Dzięki swoim niezaprzeczalnym wdziękom została jedną z bohaterek teledysków Donatana. Wystąpiła w klipie do wielkiego hitu My Słowianie, który nagrał razem z Cleo. Pojawiła się także w teledysku do piosenki Brać.

Sukces był tak ogromny, że wysłano ją na Eurowizję w 2014 roku. Całe show skradła wtedy właśnie Tumala, która zmysłowo ubijała masło. O tym, jak gwiazda wspomina tę współpracę, opowiedziała naszej reporterce. Odniosła się tez do plotek, które sugerują, że ma niezbyt dobre relacje z Donatanem.

Nie wiem skąd wzięło się to, że mam z nim złe relacje. Ja nadal przyjaźnię się z Donatanem i z Cleo. Wydaje mi się, że nigdy nie ulegnie to w żaden sposób zmianie, bo jest to dla mnie druga rodzina. Dzięki Donatanowi bardzo dużo zmieniło się w moim życiu, oczywiście na lepsze. Miło wspominam okres Eurowizji, współpracy z Donatanem i Cleo. Myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Jednak na pytanie, czy jeszcze wystąpi w klipie muzyka, modelka odpowiedziała:

Niezbyt dobrze się czuję ze swoim ciałem. Mam 33 lata. Kobieta 33-letnia w teledysku to nie jest nic złego, ale wolę ustąpić to miejsce młodszym koleżankom.

Swoje słowa powtórzyła w wywiadzie dla interia.pl. Odnalazł je Donatan i dosyć gwałtownie skomentował słowa Tumali, zamieszczając screen z artykułu na swoim Instagramie. Jak się można domyślać, nie do końca był poprawny, a jego słowa dosyć dwuznaczne.

@paulatumala dziękuję za dobre słowa! 🙂 Natomiast zasmuciło mnie gdy w wywiadzie powiedziałaś że nie pasowałabyś już do moich teledysków z uwagi na wiek. Pragnę to zdementować – wręcz przeciwnie! Teraz masz status SUPER MILF i mam zamiar Cię brać! ( do klipu! ) – napisał.

Czy Tumala da się skusić? Fani Donatana nie mają wątpliwości, że powinna.


Paula Tumala - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Paula Tumala - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala

Paula Tumala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×